Peter Andre grozi Katie Price

przejdź do komentarzy

"Zabiorę ci dzieci!"

peter andre peter andre/ © PR Photos
Nie ma w tym nic dziwnego kiedy w trakcie rozwodu pojawia się temat dotyczący, kto będzie wychowywał dzieci. Sytuacja między Katie Price i jej mężem jest od pewnego czasu dość napięta.

Peter uważa, że jego żona zachowuje się skandalicznie. Zamiast opiekować się dziećmi całe noce spędza na imprezach. To właśnie to było głównym powodem rozpadu ich związku. Jordan natomiast, choć jeszcze niedawno zapewniała, że nadal go kocha, teraz mówi, żeby sie od niej raz na zawsze odczepił.

- Nie jesteśmy już razem, więc nie uważam, żeby miał prawo zwracać mi uwagę. Jestem dorosła i będę robić co mi się podoba.

Muzyk jednak nie ma zamiaru odpuścić, ponieważ w grę wchodzą dzieci. Ostrzegł już Katie, że będzie o niej walczył w sądzie. Rodzina również jest zaniepokojona postępowaniem Jordan. Uważają, że straciła kontrolę nad tym co robi, a zabawa wyszła na pierwszy plan. Podobno Peter ma również utrudniony kontakt z dziećmi.

Jeśli modelka będzie się tak dalej zachowywać, sąd z pewnością nie będzie mieć wątpliwości komu przyznać upiekę nad dziećmi.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!