Philips Steam&Go! Poznaj opinie laureatów konkursu!

przejdź do komentarzy

Co o parownicy do ubrań Steam&Go myślą zwycięzcy konkursu?

opinie laureatow konkursu opinie laureatow konkursu/mat. prasowe
Parę tygodni temu zorganizowaliśmy konkurs we współpracy z marką Philips. Chętni do wzięcia udziału w tej akcji, musieli odpowiedzieć na pytanie, a następnie jury wybierało najciekawsze i najbardziej oryginalne zgłoszenia.

Parownicę Philips Steam&Go otrzymało 5 osób – Anna Jóźwiak, Małgorzata Spychała, Klaudia Wiszniowska, Paulina Jakimowicz oraz Magdalena Wilczyńska.

Laureaci konkursu przetestowali już swoje nagrody i chętnie podzielili się z nami opiniami na ich temat!

Jesteście ciekawi jakie zdanie na temat parownicy Philips Steam&Go mają nasi czytelnicy? Zobaczcie sami!

Anna Jóźwiak

"Philips Steam & Go używałam i używam codziennie, jestem nim zachwycona. Prasowanie ubrań dzieci czy jedwabnej koszuli dla siebie przed wyjściem do pracy to już nie obowiązek, a czysta przyjemność. Zauważyłam jednak, że nie jest w stanie na gładko uprasować pościeli - na przykład poszewki na kołdrę. Tutaj wymiana wody była robiona aż 3 razy. Myślę też, że to kwestia wprawy i kilka prób dodatkowych i będę w stanie te poszewkę uprasować na gładko. Jestem zachwycona urządzeniem, moi znajomi i rodzina również!"

Małgorzata Spychała

"Steamer ma bardzo przyjemny design, jest stosunkowo lekki i dobrze wyprofilowany, także podczas użytkowania nie powoduje dyskomfortu przez długi czas. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, a w razie czego w komplecie mamy czytelną instrukcję. Wystarczy bowiem fioletowy zbiorniczek napełnić wodą, następnie podłączyć urządzenie do kontaktu i po niespełna minucie steamer jest gotowy do działania. Do napełniania zbiorniczka polecam wodę destylowaną, by uchronić urządzenie przed nagromadzeniem kamienia, co z czasem mogłoby je uszkodzić lub co najmniej negatywnie wpłynąć na funkcjonalność.[...]Woda w zbiorniczku wystarczyła mi na wyprasowanie jednej, męskiej koszuli. Co prawda udało się rozprostować materiał, lecz kompletne prasowanie steamerem ubrania, które ma duże powierzchnie bez urozmaiceń, jest dość czasochłonne. Przyznaję jednak, że świetnie sprawdza się w okolicach mankietów i przy kołnierzyku. Są to miejsca przy których łatwo zostawić ślady tradycyjnym żelazkiem. Steamer radzi tu sobie doskonale i na pewno w tym celu będę go używać.Jest również świetnym rozwiązaniem, gdy posiadamy żelazko bez generatora pary lub ten generator nie jest wystarczająco dobry. Można wtedy najpierw zmiękczyć materiał steamerem, a następnie poprawić żelazkiem.[...]Generalnie urządzenie najlepiej sprawdza się na ubraniach o bardziej skomplikowanych konstrukcjach, czyli takich, które posiadają np. falbanki, ale również przy spódnicach z koła, których wyprostowanie steamerem jest szybsze i dokładniejsze niż tradycyjnym żelazkiem oraz takie elementy ubrania, jak mankiety i miejsca, w których znajduje się dużo guzików oraz szwów. Steamer sprawdza się również doskonale w przypadku delikatnych, cienkich tkanin, które łatwo uszkodzić, jak jedwab czy bardzo cienka bawełna (w tym przypadku to idealne rozwiązanie do wyprostowania całego ubrania) oraz błyszczących materiałów (zwłaszcza lekko połyskliwej, cienkiej bawełny). Bardzo się przydaje również do prostowania firanek (zdecydowanie lepsze rozwiązanie od tradycyjnego żelazka). Jest to również bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie do drobnych poprawek.[...]
Zatem wbrew pozorom jest to bardzo wielofunkcyjne urządzenie, które przydaje się zarówno w domu, jak i w warunkach turystycznych (jest nieduże i stosunkowo lekkie). Polecam!"

Klaudia Wiszniowska

"Parownica jest faktycznie poręczna, ale nie należy do najlżejszych. Natomiast to też kwestia przyzwyczajenia się do tej formy prasowania. Są materiały, z którymi daje sobie super radę, natomiast z tymi bardziej naturalnymi materiałami, ma lekkie problemy, tak jak i żelazko. Sprawdzałam użyteczność dołączonej szczotki, którą wypróbowałam na grubszych materiałach, np. płaszcz i jestem pod wrażeniem, ponieważ płaszcz wygląda jak nowy. Prasuje się szybko i przyjemnie. Wizualnie urządzenie jest miłe dla oka oraz nie zajmuje dużo miejsca."

Paulina Jakimowicz

"Po przetestowaniu parownicy Steam&Go, muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektu prasowania! Urządzenie jest lekkie, łatwe w obsłudze, wygodne i ładnie prasuje ubrania. Jestem bardzo zadowolona. Uważam, że jest to bardzo praktyczne urządzenie!"

Magdalena Wilczyńska

"Jestem zadowolona z parownicy, staram się używać końcówki ze szczotką do wszystkich rzeczy, ponieważ lepiej prasuje. W pionie urządzenie lepiej działa, prasując na płasko wydaje czasami dziwne dzwięki. Prasuje się szybko, choć w bardzo dużych zagnieceniach raczej sprawdzi się tradycyjne żelazko, co nie zmienia faktu ze bardzo się, że posiadam to urządzenie w domu!"

Więcej informacji o produkcie znajdziesz tutaj.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!