Piasek wspomina: Był taki czas, że codziennie piłem

przejdź do komentarzy

Co najbardziej utrudniało mu karierę?

andrzej piaseczny andrzej piaseczny/© KAPiF
Andrzej Piaseczny (44 l.) razem z innymi trenerami The Voice of Poland gości na okładce nowego numeru Gali. W magazynie znajdziemy wywiady z gwiazdami - rozmowa z Piaskiem dotyczy między innymi trudnego okresu w karierze. Wokalista przyznaje się do słabości:

Był taki czas, że codziennie piłem. Nie na umór, ale jednak - mówi Piaseczny. I wyjaśnia, skąd ta słabość do alkoholu:


Zawsze byłem bardzo nieśmiały, od dziecka. Pamiętam z dzieciństwa, jak paraliżował mnie strach, kiedy stałem w kolejce po mleko i masło. Trzęsłem się w środku na myśl, że kiedy przyjdzie moja kolej, będę musiał powiedzieć, co chcę kupić. Byłem nieśmiały też jako nastolatek. I kiedy rozmawiamy o latach pierwszej popularności, sławy, proszę mi wierzyć, że wtedy ta nieśmiałość była równie silna. Te sytuacje w życiu ciągle się powtarzały, tylko że to były "kolejki" po coś innego. Nie bałem się tylko na scenie - wspomina Piaseczny.


Wokalista opowiada także, jak radził sobie z krytyką. A właściwie - jak nie chciał do niej dopuścić:

Kiedy zacząłem karierę solową, byłem tak silnie i bezwzględnie krytykowany, że złapałem się na tym, że wychodząc na ulicę, kulę się, jakbym chciał uniknąć ciosu. Nie radziłem sobie, dlatego że sam nie wierzyłem w to, co robię. Wtedy postanowiłem, że nie wypuszczę ani jednej piosenki, ani pół słowa, które mnie samemu nie będzie się podobać. Bo tylko wtedy krytyka mnie nie złamie - mówi juror The Voice.


Cały wywiad przeczytacie w nowej Gali.
Piasek wspomina: Był taki czas, że codziennie piłemPiasek wspomina: Był taki czas, że codziennie piłem

Piasek wspomina: Był taki czas, że codziennie piłem

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!