Piękna Jolie, Bachleda w Polsce i 13-letnia Ke$ha

przejdź do komentarzy

Garść plotek z różnych stron świata.

angelina jolie angelina jolie/Covers
Bachleda w Polsce

Alicja Bachleda-Curuś już marcu odwiedzi Polskę! Tym razem bez Colina Farrella, który nie ma wyjścia i będzie musiał się zająć ich synkiem, 5-miesięcznym Henrym Tadeuszem. News tutaj.

Nowy partner o Cichopek: To ciepła klucha

Ona - miła, spokojna, zrównoważona, wzór dla wielu kobiet. On - zwariowany kabareciarz, o często niestrawnym poczuciu humoru, który mówi o niej "ciepła klucha". Więcej przeczytacie tutaj.

Co łączy Pechaes Geldof z przeciętną Polką?

Całkiem sporo, choć - zdaniem niektórych - dopiero wtedy, gdy Brytyjkę podda się odpowiedniej "obróbce". Szczegóły tutaj.

Perfekcyjna Angelina Jolie

Do pełni szczęście brakuje tylko trochę krąglejszych łydek. Ale i tak Angie wygląda rewelacyjnie. Najnowsze zdjęcia znajdziecie tutaj.

Żyć bez siebie nie mogą

On - bożyszcze kobiet, mimo coraz rzadszej czuprynki nadal wywołujący palpitacje. Ona - porywaczka żonatych facetów, femme fatale 21 wieku. Wiecie o kogo chodzi? Szczegóły tutaj.

Młodziutka Ke$ha

13-letnia Ke$ha nie zapowiadała się na tak kontrowersyjną gwiazdkę, jaką próbuje być dzisiaj. Zobaczcie film z występu młodej i grzecznej wokalistki.

Gaga z penisem

Lady Gaga ma dość dyskryminacji seksualnej kobiet. W swoim stylu postanowiła udowodnić, że płeć i seksualność nie stanowią dla niej tematu tabu. Zapowiedziała, że podczas swoich występów będzie paradować po scenie z przyczepionym sztucznym penisem. Więcej dowiecie się tutaj.

Doda vs. Rihanna

Rihanna jest źródłem inspiracji dla wielu gwiazd. Tym razem nasz Użytkownik wypatrzył u gwiazdy z Barbadosu kolczyki, które przypominają nieco słynne już skrzydełka Dody. Zobaczcie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!