Piękne i piekielnie bogate - kobiety oligarchów (FOTO)

przejdź do komentarzy

Z kim wiążą się nasi bogaci sąsiedzi?

dasza żukowa dasza żukowa/Okładki
W najnowszym numerze Playboya przeczytacie ciekawy artykuł Marcina Kasprzaka o kobietach oligarchów. Autor przedstawia cztery panie, które swoją urodą, przebojowością i intelektem podbiły serca (i portfele) bogatych Rosjan i Ukraińców.

Pierwsza z nich to Dasza Żukowa, dla której jeden z najbogatszych ludzi świata zostawił drugą żonę po 14 latach małżeństwa. Swój romans długo utrzymywali w tajemnicy, dopiero wściekłość żony oligarchy, która zażądała rozwodu, sprawiła, że o ich związku zaczęło się mówić głośno. Najpierw Daszę opisywano jako łatwą panienkę, która zdobyła miliardera pupą odzianą w krótkie spódniczki. Kobieta długo pracowała nad poprawą wizerunku, dziś jest postrzegana jako światła pani mecenas lubująca się w sztuce i obeznana w światowych trendach.

Piękna Dasza uchodzi za synonim klasy i elegancji, a Rosjanki naśladują jej fryzurę i styl ubierania
- czytamy w artykule.


Piękne i piekielnie bogate - kobiety oligarchów (FOTO)

Piękne i piekielnie bogate - kobiety oligarchów (FOTO)Kolejną pięknością, która rozkochała w sobie miliardera, jest Aleksandra Melniczenko, życiowa partnerka Andrieja Melniczenki. To topmodelka, która urodziła się w Belgradzie. Oprócz modelingu robiła karierę w branży muzycznej - udzielała się w serbskim odpowiedniku Spice Girls. Aleksandra (nazywa siebie także Sandrą) biznesmena poznała we Francji w 2003 roku. Po dwóch latach pobrali się - na ich weselu śpiewali Julio Iglesias, Whitney Houston i Christina Aguilera.

Para jest stałym gościem na Lazurowym Wybrzeżu - Melniczenko dysponuje imponującym 119-metrowym jachtem, na którym regularnie pojawiają się znajome gwiazdy. Wśród nich Demi Moore, Ashton Kutcher i Martha Stewart.

Aleksandra snobuje się na znawczynię mody i stylu, choć prasa bulwarowa chętnie wyciąga jej dawne zdjęcia w pstrokatych ubraniach, drobnomieszczańskiego pieska rasy maltańczyk i rzekome romanse z piłkarzem Vladimirem Iviciem, koszykarzem Marko Jariciem, a nawet w 2004 roku z Brucem Willisem - czytamy w Playboyu.Piękne i piekielnie bogate - kobiety oligarchów (FOTO)


Elena Perminova to fashionistka, której kolekcja ubrań jest warta - jak przeliczył Playboy - sporej nieruchomości w centrum Warszawy. Mężem Eleny jest multimilioner Aleksander Lebiediew.
Perminova chętni pojawia się na pokazach największych projektantów i z zapałem zasila Instagram nowymi fotkami. Jej profil śledzi 300 tysięcy osób.

Gwiazdy na Instagramie - patrzcie, czym się dzielą ze światem!

Elena to przykład prawdziwego Kopciuszka - urodziła się na Syberii, jej rodzice handlowali na bazarze chińszczyzną. Dziewczyna wpadła w złe towarzystwo, za rozprowadzanie tabletek ecstazy groziło jej 6 lat więzienia. Ojciec Eleny napisał błagalny list do Lebiediewa, który tak przejął się losem ślicznej dziewczyny, że nie tylko uchronił ją przed więzieniem, ale i zaprosił do swego bajecznego życia.


Piękne i piekielnie bogate - kobiety oligarchów (FOTO)

Piękne i piekielnie bogate - kobiety oligarchów (FOTO)


Na koniec Oksana Marczenko - gwiazda telewizji, żona ukraińskiego biznesmena i polityka Wiktora Medwedczuka. Ojcem chrzestnym ich drugiego dziecka jest Władimir Putin.
Oksana jest jedną z najbardziej uwielbianych Ukrainek. Perfekcjonistka i pracoholiczka. Prowadziła Ukraina Got Talent, i X factora. Karierę zaczęła jeszcze zanim poznała obecnego męża, a poznali się przypadkiem - minęli się w recepcji telewizji, Marczenko miał zdobyć jej numer telefonu i zadzwonić z propozycją spotkania. Oksana oczywiście nie odmówiła.

W prasie Marczenko chwali się, że z mężem tworzy związek idealny. Opowiada o bukietach kwiatów, niespodziankach robionych przez męża, romantycznych spacerach i robieniu tatara dla ukochanego męża.


Piękne i piekielnie bogate - kobiety oligarchów (FOTO)

Piękne i piekielnie bogate - kobiety oligarchów (FOTO)

Piękne i piekielnie bogate - kobiety oligarchów (FOTO)Cały artykuł o kobietach oligarchów przeczytacie w marcowym Playboyu.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!