Piersi Courteney Stodden są naturalne (FOTO)

przejdź do komentarzy

Sprawdził to chirurg plastyczny.

courteney stodden courteney stodden/courteneystodden.com
Do niedawna nikt nie słyszał o Courteney Stodden. Wszystko zmieniło się, gdy 16-letnia gwiazdka pop wyszła za mąż za 51-letniego aktora, Douga Hutchinsona. Od tej pory dziewczyna stała się bohaterką plotkarskich portali, niewykluczone, że wkrótce razem z mężem poprowadzi własne reality show.

Courteney kuje żelazo póki gorące i stara się utrzymać na sobie uwagę mediów. Robi to umiejętnie - najnowszym tematem, który podjęła, są jej piersi.

Wiele osób uważa, że biust Stodden został powiększony. Ona sama zaprzecza mówiąc, że w tym przypadkiem chirurgiem plastycznym był sam Bóg.

Aby udowodnić, że jej piersi nie mają silikonowych wypełniaczy, Courteney poprosiła o "ekspertyzę" chirurga plastycznego. Dr Gabriel Chiu dokładnie obejrzał piersi, nie znalazł na nich żadnych blizn. Po gruntownym wygnieceniu biustu orzekł, że nie nie znalazł żadnych miejsc, w których można by podejrzewać obecność silikonu. Po teście na opadanie piersi podczas leżenia doktor stwierdził, że biust 16-latki jest w 100 procentach prawdziwy.

Natura była szczodra w jej przypadku. Przynajmniej jeśli chodzi o piersi.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!