Pierwsza część tańca na lodzie za nami

przejdź do komentarzy

Czyli głównie cięty język Dody.

doda doda/Kozaczek


Zatańczyły już dwie pary, które walczą o bycie 11 parą show Gwiazdy tańczą na lodzie.

Do czołówki wejdzie jedna z czterech par, w których tańczą: Ewelina Serafin, Beata Sadowska, Piotr Zelt, Christina Bien.

Już na początku Doda zaznaczyła:

- Będę patrzyła na finezję, charyzmę, aktorstwo, seksapil, a przede wszystkim będę robić to, co uwielbiam - czyli oceniać, nie znając się na rzeczy.

Nie da się ukryć, że to właśnie Doda przez swój cięty język zwróciła na siebie największą uwagę. W każdej ocenie musiała wspomnieć siebie, zagłuszała innych przez swój charakterystyczny śmiech.

Zaczęło się już po pierwszym występie. Doda wspomniała, że na konferencji Serafin pokazywała fotografom "swoje piękne, krągłe kształty", a gdy zobaczyła je w gazecie, stwierdziła, że "będzie kojarzona z Dodą".

- Żeby być kojarzonym z Dodą nie wystarczy pokazywać pośladków. Musisz się postarać o bardziej cięte riposty. Królewno, królowa jest tylko jedna.

Po czym przyznała jej ocenę 1. Mimo wszystko Ewelina robiła dobrą minę do złej gry i zachęcała uczestników: "Nie denerwujcie się".

Po występie Beaty Sadowskiej powiedziała:

- Najbardziej podobała mi się erotyczna pozycja - podrzucenie na biodra, energia, uśmiech, naturalność... to co ja mam w sobie, masz i ty!

Zobaczymy, co jeszcze nam pokaże... Na razie krótka sonda.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!