Pierwsza NAGA SESJA Karoliny Gilon w CKM (FOTO)

przejdź do komentarzy

Gorąca gwiazda Miłości na bogato!

karolina gilon karolina gilon/CKM
Gwiazdą nowego numeru CKM jest znana wszystkim fanom Miłości na bogato Karolina Gilon.

Specjalnie dla magazynu gwiazdka zrzuciła z siebie ciuszki i pozowała w gorącej sesji. Karolina przypomina nam trochę odważną Igę Wyrwał (czy ktoś ją jeszcze pamięta?), jest tak samo diabelsko seksowna!

Oprócz sesji z Karoliną w nowym numerze CKM znajdziecie:

SUPERATRAKCJA: GRATIS do pobrania słuchowisko Thorgal. Zdradzona czarodziejka. A w środku wywiad z Grzegorzem Rosińskim, polskim grafikiem i malarzem, ale przede wszystkim rysownikiem komiksowym, znanym ze stworzenia postaci Kapitana Żbika, a potem Thorgala.

Specjalny dodatek wakacyjny:
Pod znakiem szóstek: sześć najciekawszych miejsc na wakacje, 6 drinków/alkoholi, których musisz spróbować, festiwali i hosteli które musisz odwiedzić, kosmetyków, gadżetów i książek, które powinieneś ze sobą zabrać itd

Wakacyjne uzupełnienie: Miejskie eksploracje
Zamiast jeździć na plaże w Hurgadzie albo Mielnie, wakacje możesz spędzić penetrując zagruzowane piwnice, podziemia, kanały albo inne miejskie ruiny. Będziesz mógł wtedy o sobie powiedzieć, że jesteś modny, bo uprawiasz trendową miejską eksplorację.

Wywiad DJ 600V
Z ikoną hip hopu DJ 600V rozmawiamy o tym jak komercja sterylizuje muzykę, dlaczego należy unikać łatwych kobiet i jak zmieniła się branża muzyczna w ostatnich latach.

Szkoła driftu
Bohaterski reporter CKM zaliczył kurs nauki driftowania samochodem i postanowił sprawdzić, czy jako mistrza kierownicy będzie go stać na palenie gum.

CKM warzy piwo
Podajemy przepis na to, jak w domowych pieleszach zrobić superpiwo i zaskoczyć nim znajomych. Przepis mamy od twórców wrocławskiego browaru rzemieślniczego Doctor Brew.

Streetworkout
Nowa moda, która dotarła do Polski nazywa się streetworkout. A lato to najlepsza pora, by ją realizować, ćwicząc na świeżym powietrzu wykorzystując obiekty powszechnie dostępne w parkach: jak ławki, huśtawki, drabinki.

oraz

Letni poradnik modowy ze sportowymi akcentami prezentowany przez gwiazdora MMA Anzora Azhieva.

Nowy CKM w kioskach od 11 lipca!Pierwsza NAGA SESJA Karoliny Gilon w CKM (FOTO)

Pierwsza NAGA SESJA Karoliny Gilon w CKM (FOTO)

Pierwsza NAGA SESJA Karoliny Gilon w CKM (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!