Pierwsze ważne decyzyjne w programie Rolnik szuka żony 3!

przejdź do komentarzy

Uczestnicy programu wybrali partnerów!

rolnik szuka żony rolnik szuka żony/© Facebook
Za nami trzeci odcinek programu Rolnik szuka żony 3. Wczorajszy epizod był niezwykle ważny dla uczestników show. Dlaczego? Monika, Łukasz, Szymon, Marek i Zbyszek zdecydowali, kto wprowadzi się do ich domów. Musieli wybrać po trzech kandydatów pretendujących do miana ich przyszłych życiowych partnerów.

Zobacz: Mieszane uczucia internautów po 2. odcinku Rolnik szuka żonyŁukasz specjalnie dla zainteresowanych jego osobą pań wymyślił zabawę z odgadywaniem nazwisk sławnych osób. Spośród kandydatek wybrał Patrycję, Agnieszkę i Anię.Panowie ubiegający się o względy Moniki musieli przygotować jej śniadanie. Test przeszli Robert, Tomasz i Dawid.
Zbigniew, który po ostatnim odcinku został okrzyknięty Playboyem zaproponował kandydatkom... malowanie. Test plastyczny przeszły Irena, Łucja i Bogumiła.Szymon zabrał dziewczyny na kręgle. Do dalszego etapu przeszły Kasia, Marysia i Ula.Nietypową rozrywkę dla zainteresowanych sobą pań wybrał Marek - kandydatki na jego żonę musiały... skręcać meble. Do kolejnego etapu przeszły Kasia, Ania i Beata.

Macie juz swoich ulubieńców?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!