Pierwszy odcinek 2. edycji Must Be The Music (FOTO)

przejdź do komentarzy

Pierwsze castingi do programu.

must be the music must be the music/Facebook/tylkomuzyka
Rozpoczęła się 2. edycja muzycznego show Must Be The Music. Pierwsze odcinki to przegląd kandydatów podczas castingów, które już od czerwca odbywały się w kilku miastach Polski.

Skład jury i prowadzący pozostali bez zmian. W roli oceniających zobaczyliśmy więc ponownie Korę, Elżbietę Zapendowską, Wojciecha Łozowskiego i Adama Sztabę. Program nadal prowadzą Paulina Sykut i Maciej Rock.

A co działo się w programie?

Pierwsze uczestniczki Małgosia i Jowita z okolic Olsztyna - bardzo sympatyczne dziewczyny, na scenie z utworem Sumptuastic dały czadu. I niespodzianka: Sztaba i Kora byli na tak, choć dziewczyny śpiewać nie umiały. Dogrywka nie dała jednoznacznego wyniku. Kora była zachwycona, a dzięki Maciejowi Rockowi, dziewczyny przeszły dalej - jakim cudem?!

Ciemnoskóry Serge, urodzony w Kongo był kolejnym kandydatem - swoim wykonaniem Snu o Warszawie przekonał całą czwóreczkę jurorów.

Długonoga Natalia Łuszczak tak jak ładnie wyglądała, tak samo według nas ładnie zaśpiewała. Tylko Łozo był na tak - tak mu się tegoroczna maturzystka spodobała.

Bruk Braders - trójka wspaniałych. Ich występ był naprawdę świetny. Jurorzy byli tego samego zdania - bez wahania 4xTAK!

Umięśniony Jacek Dymek aka Elvis - Po dogrywce przeszedł dalej.

Fantastyczny duet Nicole Pustały z mamą Marleną nas zachwycił, jurorów również. Rozpływamy się - powiedział Łozo.

Zabawny i oryginalny Szymon, chłopak w czerwonym kapeluszu, zaśpiewał Cichą wodę. Publiczność rozgrzał, Łozo i Sztabę też. Jesteś kompletnym wykrętem - podsumował Adam. Po dogrywce chłopak odpadł.

Grupa Artsong to cztery dziewczyny z Kalisza. W programie odniosły totalną porażkę. 4xNIE!

Szokująca wyglądem grupa FreeX Family i całkiem niespodziewany repertuar Jak się masz kochanie w całkiem niespodziewanym wykonaniu. Otrzymali duży aplauz od publiczności i TAK od jurorów.

Urocza i rozgadana Ola Zygmunt, która przyjechała ze Żmigródka, które leży koło Wrocławia i koło Warszawy ;) Głosem zaskoczyła i dostała 4xTAK!

Roześmiana Wioletta Marcinkiewicz była niesamowita, swoim wokalem wzruszyła, tańcem niekoniecznie - Ty to jesteś dopiero dziwoląg - podsumowała Zapendowska, słodka wariatka dodała Kora.

Zespół Majestic w energetycznej piosence Przyzwoita z własnego repertuaru. Oj coś czujemy, że będzie z tego hit! Co ty taka przyzwoita jesteś... będzie od dzisiaj na ustach każdego widza show. Kora była na nie.

Kto Wam się najbardziej podobał? Macie już swoich faworytów? Zapraszamy do komentowania!
Bruk Braders


Jacek Dymek


Nicole Pustała


Serge Suszyński-Bourbon


Freex Family


Wioletta Marcinkiewicz


Jowita Maciąg i Małgorzata Dziekanowska


Szymon Malej


Natalia Łuszczak


ArtSong


Majestic


Aleksandra Zygmunt

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!