Pierwszy odcinek Jak ONI ¦piewaj± 2!

przejdĽ do komentarzy

Jak było? (FOTO)

jak oni ¶piewaj± 2 jak oni ¶piewaj± 2/Kozaczek Exclusive


Mogli¶my dzi¶ ogl±dać pierwszy odcinek programu drugiej edycji programu Jak ONI ¦piewaj±. Polsat postawił na gwiazki seriali. Każdy uczestnik pokazany był na planie i opowiadał o granej postaci.

Jakie wrażenia?

Na pierwszy ogień poszedł Piotr Polk, znany m.in. z serialu Samo życie. Jego wykonanie przeboju Baila Zucchero jury raczej nie wstrz±snęło, ale było nieĽle. Elżbieta Zapendowska uznała występ za „przyzwoity”, choć aktor „nie ma warunków, może być”. Rudi Schuberth, który dzi¶ z zamiłowaniem opowiadał o ubraniach uczestników, powiedział, że było „dobrze jak na pocz±tek”.

W następnym odcinku Polk za¶piewa piosenkę Gitan z repertuaru Garou.


Następna zaprezentowała się Aleksandra WoĽniak znana z 13 posterunku i Złotopolskich, która jeszcze niedawno była chora i nadal „jest na antybiotykach”. Wykonała piosenkę Wind± do nieba zespołu 2+1. Edycie Górniak spodobała się „ciepła, kobieca i dziewczęca barwa głosu”. Zapendowska uznała, że „nie było Ľle, nie było pięknie, było ¶rednio.” Dodała: „widać, że nie ¶piewasz, głos ci się łamie, ale wybrnęła¶.”

W następnym odcinku WoĽniak zaprezentuje swoje wykonanie piosenki Mamma Maria Ricchi E Poveri.Trzecia wyst±piła Kasia Sowińska (Tylko miło¶ć, prezenterka MTV) w piosence Give a bit of mmh to me. Rudi Schuberth stwierdził, że „jeszcze pani Kasia nie wydało dĽwięku, a już mi drgnęło” (żarty się go trzymały). Podobał mu się także „niski, ciepły głos”. Edyta Górniak wyznała, że sama nie lubi niskich dĽwięków, ale Sowińska ma „fajn± barwę głosu”.

Sowińska zmierzy się w następnym odcinku z piosenk± Sweet dreams zespołu Eurythmics.

Joanna Trzepiecińska, znana z serialu Rodzina zastępcza, za¶piewała utwór Cher Dove L'amore. W występie nie zabrakło także tańca. Elżbieta Zapendowska przyznała, że woli Trzepiecińsk± w innym repertuarze i „szwankowało poczucie rytmu”. Poza tym stwierdziła, że aktorka ma „silny głos, ładn± barwę.” Rudi dodał: „nie do¶ć, że silny głos, to jeszcze jakie ruchy”.

A już niedługo zobaczymy Trzepiecińsk± ¶piewaj±c± piosenkę My¶li i słowa zespołu Bajm.

Jurorzy nie szczędzili komplementów Jakubowi Tolakowi (Klan), który wykonał utwór Mój jest ten kawałek podłogi. Jeżeli scena to ten kawałek podłogi, tekst był idealnie dopasowany. Edyta Górniak wyznała „bardzo mi się podobało, masz fajn± barwę głosu i charyzmę, potrzeba nam takiej ¶wieżo¶ci”. Elżbieta Zapendowska „z przykro¶ci± stwierdziła, że zgadza się z Edyt±”.

W następnym odcinku Tolak za¶piewa za Robertem Gawlińskim - Nie stało się nic.

O Katarzynie Zielińskiej było gło¶no przed samym programem, gdyż jest „profesjonalistk±”. Czy wykonanie Żałuję Eweliny Flinty było profesjonalne? Jury się podobało. Rudi powiedział: „Kasia super, wykonanie jeszcze lepsze”. Dodał też, że było czysto. Wg Edyty Górniak, Zielińska „bardzo dobrze sobie poradziła”.

Czy wykonanie Can't Get You Out Of My Head Kylie Minogue także spodoba się jurorom? Przekonamy się za tydzień.

Następny na scenie znalazł się Dariusz Jakubowski, lekarz z Na dobre i na złe, który wykonał charakterystyczny ze wsględu na tekst utwór Afric Simone Hafanana. Elżbieta Zapendowska stwierdziła krótko, że występ się jej nie podobał. Schuberth jak zwykle podszedł do sprawy na luzie - „to było dobre, to było show” - powiedział.

A już za tydzień zobaczymy, jak według Jakubowskiego Dziewczyny lubi± br±z.

Małgorzata Teodorska (Plebania) za¶piewała nie¶miertelny przebój Manaamu Kocham cię kochanie moje. Jurorki nie było do końca przekonane. Według Edyty Górniak „nie było ci±głej my¶li”. Zapendowska powidziała: „jak to aktorzy, grała pani ze ¶piewem.

W następnym odcinku Teodorska będzie ¶piewać YMCA zespołu Village People.Ze względu na różow± koszulę (choć nie tylko) duże zainteresowanie wzbudził Mikołaj Krawczyk z serialu Pierwsza miło¶ć i jego wykonanie utworu Miasto budzi się Kukiza. Edyta Górniak powiedziała: „Chętnie zdjęłabym teraz z ciebie koszulę... Bo mojemu mężowi byłoby do twarzy w tym kolorze”. Oprócz tego zachwyciła j± „super barwa”, choć „dało się wyczuć nerwowo¶ć”. Rudi wyznał, że „nie zdj±łby z aktora koszuli, bo maj± inne rozmiary.

A już niedługo usłyszymy jego wykonanie Z każdym twym oddechem (Stachursky).

Potem na scenę wkroczyła Patrycja Kazadi (Egzamin z życia), gdzie za¶piewała piosenkę Sugababes Push The Button w nieco innej, wolniejszej aranżacji. Według Zapendowskiej „dała radę”, a Rudi Schuberth po raz kolejny skomentował garderobę. „Podobaj± mi się twoje buty, podoba mi się twój pasek... i futerko. Było w porz±dku” - powiedział.

Jak Kazadi poradzi sobie z piosenk± Whitney Houston I Wanna Dance With Somebody, dowiemy się za tydzień.

Niew±tpliwie parkiet zawojowała Joanna Liszowska, która wykonała utwór Conga Glorii Estefan. Wyst±piła we fyzurze w stylu afro i krótkiej, błyszcz±cej złotej sukience. Nie obyło się także bez ekspresywnego tańca. Cało¶ć bardzo podobała się Edycie Górniak, która nazwała Liszowsk± „kobiet± dynamitem”. Podobnego zdania była Elżbieta Zapendowska.

Jak poradzi sobie Joanna z pięknym, ale trudnym utworem Tiny Turner Simply the best? OdpowiedĽ za tydzień.

Piotr Skarga (Mamu¶ki) wykonał utwór Strach się bać Lady Pank. Największe zainteresowanie wzbudziła choreografia, która według Rudiego Schubertha zawierała „elementy pogo”. Edyta Górniak przyznała, że „bardziej podobała się jej choreografia niż wykonanie wokalne.”

A za tydzień Skarga za¶piewa Chciałem być Krzysztofa Krawczyka.Ostatni wyst±pił Jakub Przebindowski z Na Wspólnej. Jego wykonanie utworu Sway nie przekonało do końca jurorów. „mimo tego, że pan Kuba jest z Opola, ja jestem z Opola i Edyta też (...), kreacja nie była prawdziwa”. Rudi docenił „kocie ruchy”.

Za tydzień Przebindowski wykona Rivers of Babilon zespołu Boney M.Kto ma największe szanse na wygran±? Według sondy na stronie programu, widzowie najbardziej kibicuj± Joannie Liszowskiej, tuż potem jest Mikołaj Krawczyk. A na kogo wy stawiacie?

Ale program to nie tylko uczestnicy, ale także prowadz±cy i jury. Kasia Cichopek wyst±piła w bluzce, w której mogli¶my ostatnio ogl±dać Beatę Sadowsk±. Oprócz kilku małych wpadek, prowadz±cy zachowywali się bez zmian.

Na zakończenie kilka zdjęć Ibisza, Cichopek i jury.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!