Pierwszy odcinek The Voice of Poland (FOTO)

przejdź do komentarzy

Przesłuchania w ciemno na Mazowszu i w Małopolsce.

the voice of poland the voice of poland/tvp2
Wraz z początkiem września na antenie pojawiły się programy rozrywkowe i różnego rodzaju show, które ściągają wielu widzów przed telewizory.

Nowością jest program muzyczny The Voice of Poland, którego formuła polega na tym, że jurorzy, czyli w tym wypadku Nergal, Kayah, Andrzej Piaseczny i Ania Dąbrowska, wybierają uczestników do swojej drużyny tylko na podstawie ich wokalnych umiejętności, a nie wyglądu czy innych cech. (więcej o zasadach show tutaj).

Wspólny występ jurorów rozpoczął pierwszy odcinek show.

W dzisiejszym programie zobaczyliśmy relacje z "przesłuchań w ciemno" przeprowadzone na Mazowszu i w Małopolsce.

A co się działo?

Piotr Niesłuchowski był pierwszym uczestnikiem programu. Bez wątpienia podbił serca trenerów. Choć nie wszystkich, bo Piasek nie wcisnął przycisku. Piotr jako swojego opiekuna wybrał Anię Dąbrowską.

Kolejną kandydatką była Małgorzata Kuś przekonała do siebie Kayah i Piaska - Małgosia wybrała Kayah.

Wokal Kai Mianowanej niestety żadnemu z trenerów nie przypadł do gustu.

Antek Smykiewicz przyjechał chyba z całą, bardzo liczną rodziną. Jego występ spodobał się Piaskowi i Nergalowi - Antek zdecydował się na Piaska.

Sonia Wąsowska, która uwielbia być oryginalną osobą, przed występem bardzo się stresowała. Okazało się to całkiem uzasadnione, bo nie udało jej się przekonać do siebie żadnego z trenerów. Trochę szkoda, bo dziewczyna nieźle śpiewała.

Ciężarna Monika Urlik już pierwszymi dźwiękami sprawiła, że wszyscy zechcieli ją mieć w swojej drużynie. A ona wybrała Nergala.

W Małopolsce w przesłuchaniach wzięli udział:

Marta Florek zaśpiewała piosenkę Kayah. Co na to sama autorka? Była za, tak jak i Piasek, i Ania Dąbrowska. Nergal się nie zdecydował - to chyba nie jego bajka. Marta jako swojego trenera wybrała, bez większej niespodzianki - Kayah.

Ian Rooth to kolejny uczestnik show. Udało mu się odwrócić tylko siedzenie Piaska, reszty jego wokal nie przekonał.

Ewa Kłosowicz, która w 1996 roku, jako mała dziewczynka, zaśpiewała w programie Od przedszkola do Opola, teraz swoim śpiewem sprawiła, że Piasek i Ania zechcieli ją mieć w swojej drużynie. Ewa będzie w drużynie Piaska.

Tego chłopaka zna wielu z Was - Gabriela Fleszara spokojnie można nazwać piosenkarzem. Autor Kropli deszczu pojawił się w show. A tutaj niespodzianka! Tylko Nergala zachwycił jego głos.

Rudowłosa Sylwia była bardzo zdenerwowana i początek nie był najlepszy, i mimo że później było trochę lepiej, to jednak żaden trener się nie odwrócił.

Głos Karoliny Charko powalił jurorów na kolana, tylko Nergal siedział niewzruszony. Wzruszyła się za to Kayah, ale Karolina wybrała Anię Dąbrowską.

Za to Mirosław Witkowski zachwycił nie tylko Nergala ale i Anię, i Kayah, której Mirek "zrobił dobrze" ;) I to właśnie ją wybrał na swojego opiekuna.

Co myślicie o pierwszym odcinku programu The Voice of Poland? Jak Wam się podobają trenerzy i prowadzący Hubert Urbański? Nergal daje radę jako juror? Macie już swoich faworytów? Czekamy na Wasze komentarze!


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!