Pierwszy odcinek Top Model i pierwsze kandydatki do tytułu

przejdź do komentarzy

Seksapil i pewność siebie.

top model top model/© KAPiF
Za nami pierwszy odcinek 2. edycji Top Model. Zostań modelką.

W programie znalazły się relacje z dwóch castingów - z Gdańska oraz Warszawy. Jury wybrało już pierwsze finalistki. Wszystkie niesamowite i totalnie różne.

Paulina Alaw ma 21 lat, mieszka w Siedlcach. Jest niska jak na modelkę - ma zaledwie 162 cm. Jest córką Irakijczyka i nie chce pokazywać ciała. Jurorów ujmuje podczas sesji, w której jest topless, ale umiejętnie (i seksownie) chroni swej intymności.

Dorota - mama 5-letniego synka. Dziewczyna po przejściach. Gdy urodziła dziecko, dawano mu kilka procent szans na przeżycie. Dziś synek Maksymilian jest jej całym życiem. Dorota nie żyje z ojcem dziecka. Jest ambitna - mówi, że spełnia się jako matka, ale chce również realizować swoje marzenia. Zapamiętamy ją również jako tą, która ma charakterystyczne znamię na brzuchu.

Magda Roman z Lęborka była niesamowicie zestresowana. Dostała szansę, ale pod warunkiem, że w ciągu krótkiego czasu zrzuci zbędne kilogramy.

Karolina Henning - usłyszała, że jej oczy są hipnotajzing. Woliński stwierdził, że jest zajebista. 19-latka podkreśliła, że ma grubą skórę, bo wiele w życiu przeszła. Opowiedziała historię swej rodziny - ojciec zginął, gdy urodziła się jej siostra. Matka popadła w depresję i zostawiła dzieci, ona sama trafiła do rodziny zastępczej. Mając 18 lat musiała opuścić dom. Została sama. Piękne, niebieskie oczy. Zgrabna. Jedna z faworytek?

Wiktoria Driuk - rockowa dziewczyna z tatuażem na nodze. Z pochodzenia Ukrainka, do Polski przyjechała jako dziecko. Gra na gitarze w zespole Mięśnie, jest wygadana, potrafi kontrolować swoje sny. Na nodze ma wytatuowanego węża mokasyna, tatuaż zafundowała sobie na 18. urodziny. Serce Tyszki zdobyła zlizując z siebie sok pomarańczowy. Gorąca i ostra!

Oliwia Downar-Dukowicz - dziś waży niecałe 50 kilogramów, był czas, że ważyła prawie 80. Śliczna dziewczyna o pięknym biuście. - Na co masz pasję? - zapytała ją Dżoana. Oliwia odparła, że interesuje się modą i chce zostać modelką. Studiuje architekturę, trochę brak jej przebojowości, ale w kreacji Wolińskiego po wybiegu maszerowała jak prawdziwa modelka. Naszym zdaniem kandydatka do finału.

Michalina Manios - 22-latka, która, gdy się urodziła, miała zarówno męskie, jak i żeńskie cechy płciowe. Wychowywana jako Michał po skończeniu 18 lat poddała się operacji. Dziś jest dziewczyną, a modeling to jej największe marzenie. Woliński stwierdził, że sposób, w jaki Michalina opowiada o swojej płci i przemianie jest tak inteligentny, że może stanowić atut w świecie mody.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!