Pierwszy półfinałowy odcinek Mam Talent 4

przejdź do komentarzy

Wiemy już kto jako pierwszy dostał szansę na występ w finale.

mam talent 4 mam talent 4/TVN.pl
Wreszcie doczekaliśmy się pierwszego półfinałowego odcinka czwartej edycji Mam Talent.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się grupa taneczna Spoko, o którą w poprzednim etapie tak bardzo walczyła Agnieszka Chylińska. Po występie zespołu z jej ust wydobył się jedynie okrzyk: Czaaaaaaaad. Pokaz spodobał się również Robertowi Kozyrze, jednak Małgorzata Foremniak była już wobec niego bardziej sceptyczna. Cóż, kwestia gustu.

Wydaje mi się, że tę walkę przegraliście - słowa te padły z ust Małgosi zaraz po występie wojowników z Kung Fu Dynamics. Reszta jurorów również nie wyraziła na ich temat zbyt pochlebnych opinii.

Niestety, wysoko postawionej poprzeczki nie udało się przeskoczyć również Marcinowi Sikorskiemu. Uzdolniony parodysta tym razem trochę przekombinował i nie zdołał wywołać salw śmiechu na sali.

Piosenką I Love The Way You Lie z repertuaru Rihanny jurorów na kolana próbowała powalić Daria Zawiałow. Biorąc pod uwagę, że cała trójka wręcz zasypała ją komplementami, chyba trudno nie zgodzić się z faktem, iż jej cel został osiągnięty.

To był jeden z najpiękniejszych występów, jakie w życiu widziałem - padło z ust Roberta Kozyry zaraz po pokazie duetu Mira Art. Dziewczyny po raz kolejny udowodniły, że w powietrznych ewolucjach nie mają sobie równych.

Ogromne emocje ponownie wzbudził Kamil Skicki. Podczas gdy Agnieszka i Robert kręcili nosami nad fatalną aranżacja utworu Vivaldiego, Małgosia nie ukrywała swojego zachwytu, a publiczność aż wstała z miejsc i nagrodziła skrzypka gromkimi brawami.

Żeńską część widowni do czerwoności rozgrzały taneczne popisy grupy VIP 54. Półnagie męskie ciała po brzegi wypełnione talentem? Dlaczego by nie! Szkoda tylko, że jury nie podzielało już tych zachwytu. Dupy nie urwało - słowa Chylińskiej mówią chyba same za siebie.

Jako ostatnia swoim talentem pochwaliła się Anna Dudek. Po jej występie jurorzy wygłosili skrajnie odmienne opinie. Mimo że Agnieszka nie potrafiła ukryć wzruszenia, to serca Małgosi i Roberta pozostały niewzruszone.

Ostatecznie głosowaniem widzów do finału przeszedł duet Mira Art, a dzięki decyzji jurorów po raz kolejny będziemy mogli usłyszeć piękny głos Anny Dudek.

Czy zgadzacie się z takim werdyktem?
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!