Pierwszy wywiad Paris Jackson [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Promując film odwiedziła Ellen DeGeneres.

paris jackson paris jackson/Ellen DeGeneres
Ma zaledwie 13 lat. Ale jak na warunki amerykańskiego show-biznesu to i tak późno na rozpoczynanie kariery. Choć gdy ma się takie nazwisko, każdy moment jest dobry. W każdej chwili można śmiało wkroczyć do gry i być pewnym ogromnego zainteresowania mediów i widzów.

Paris Jackson jest w takiej właśnie sytuacji. Ze spuścizną, jaką zostawił jej ojciec, młodziutka gwiazdka ma szanse na wielką karierę.

Zaczyna od roli w filmie fantasy, Lundon's Bridge and the Three Keys. Promocja ruszyła - Paris była gościem Ellen DeGeneres. Opowiadała o dzieciństwie, swoich planach i o tym, co zostawił jej ojciec.

Kiedy byłam naprawdę mała, mój tatuś zagrał w filmie Moonwalker. Wiedziałam, że umie naprawdę dobrze śpiewać, ale nie wiedziałam, że potrafi grać. Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam - wow! - chcę być taka jak on.

Paris odpowiedziała również na pytanie dotyczące masek, której Michael zakładał swoim dzieciom, gdy pojawiały się publicznie.

Myślałam sobie wtedy, że to głupie, po co mam zakładać maskę? - wspomina Paris. - Ale kiedy już byłam starsza, zrozumiałam po co to robił - chciał nas przede wszystkim chronić, tak nam wtedy o tym zresztą mówił.

Córka króla popu powiedziała również, co zapamiętała najlepiej, jeśli chodzi o ojca:

Powiedział, że jeśli umrze, mam zawsze pamiętać, co mi mówił. Wzięłam to sobie do serca. Pamiętam wszystko, o czym opowiadał - powiedziała Paris.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!