Pink na okładce Shape

przejdź do komentarzy

Gwiazda zdradza jak "zgubiła" grubo ponad 20 kg.

pink pink/ˆ Fame/Flynet
Alecia Moore, szerzej znana jako Pink, urodziła ponad rok temu córeczkę Willow Sage. W trakcie ciąży piosenkarka przytyła niemal 25 kg. Dzisiaj znowu jest w doskonałej formie. Swoją sylwetkę prezentuje na okładce amerykańskiego wydania listopadowego Shape.

Pink w wywiadzie dla Shape przyznaje, że w trakcie ciąży w ogóle nie ograniczała diety. Jedzenie ciastek i innych słodkości było na porządku dziennym. Dwa miesiące po porodzie postanowiła jednak schudnąć.

Zmieniła swoje przyzwyczajenia z dnia na dzień i rozpoczęła intensywny trening z dwoma instruktorami. Podstawą były ćwiczenia wytrzymałościowe uzupełnione jogą i kickboxingiem.

Diametralnie zmieniła też swoją dietę. Postanowiła wyeliminować z niej mięso.

Wegańska dieta i intensywne ćwiczenia przyniosły pożądane rezultaty. Pink zrzuciła niemal 25 kg. Efekty można zobaczyć na okładce Shape.

Młoda mama przyznaje, że nie zawsze prowadziła tak zdrowy tryb życia. Zaczęła palić jako 9-latka, zaś jako 12-latka paliła już paczkę dziennie. Nie stroniła też od narkotyków – brała amfetaminę, LSD i ecstasy. Mając zaledwie 15 lat, miała za sobą już pierwsze przedawkowanie. To jednak już dawno za nią. Kiedy zaszła w ciążę, rzuciła nawet palenie.

Dzisiaj jest zdrową i szczęśliwą mamą.


Pink na okładce Shape

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!