Piotr Adamczyk: Żyliśmy z mamą od pierwszego do pierwszego

przejdź do komentarzy

"Mój pierwszy samochód zrobiłem sobie sam."

piotr adamczyk piotr adamczyk/© KAPiF
Piotr Adamczyk kilka miesięcy temu został twarzą marki samochodowej. Podobnie jak inne gwiazdy - ambasadorzy luksusowych aut, na przykład Anna Mucha czy Marcin Gortat, aktor dostał do dyspozycji wypasioną "brykę".

Nie musiałby zresztą jej dostawać - Adamczyk jest jednym z najlepiej zarabiających polskich aktorów, drogi samochód mógłby sobie śmiało kupić za własne pieniądze.

Nie zawsze wiodło mu się tak dobrze, o czym wspomina w wywiadzie dla Gali:

Kiedyś żyliśmy z mamą od pierwszego do pierwszego. Nawet mój skromny zarobek w teatrze - tych kilka złotych, które przynosiłem za przedstawienie, miał znacznie w rodzinnym budżecie. Często myślę o tej drodze, którą przeszedłem: od biednego studenta do mężczyzny, który jeździ najnowszym modelem samochodu.


Adamczyk swój pierwszy samochód wspomina z rozrzewnieniem, choć był to - mówiąc wprost - grat:

Mój pierwszy samochód zrobiłem sobie sam - mówi aktor. - kupując brakujące części od tak zwanych prywaciarzy. Tamten na wpół przerdzewiały maluch, który straszył przechodniów strzałami z gaźnika, jeśli w ogóle udało się go uruchomić - nijak się ma do luksusowej hybrydy
- zauważa gwiazdor.

O tym, jak woził maluchem dziewczyny na studniówkę i jaki był pierwszy samochód, który kupił jako młody chłopak, dowiecie się z wywiadu w Gali. Piotr Adamczyk: Żyliśmy z mamą od pierwszego do pierwszego

 Piotr Adamczyk: Żyliśmy z mamą od pierwszego do pierwszego

 Piotr Adamczyk: Żyliśmy z mamą od pierwszego do pierwszego

 Piotr Adamczyk: Żyliśmy z mamą od pierwszego do pierwszego

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!