Piotr Guma Gumulec zaintrygowany Gwiazdą w Umów się ze mną (VIDEO)

przejdź do komentarzy

"Moje serce jest wolne, za chwilę wiosna... więc kto wie..."

take me out take me out/T. Mirosz/Fremantle/Polsat
W najbliższym odcinku randkowego show Umów się ze mną. Take me out pojawi się nowa uczestniczka – Gwiazda. Zaintryguje Piotra "Gumę" Gumulca, którego zdziwi jej "oryginalne imię".

- Rozumiem, że ojciec był nieźle wstawiony, jak szedł do urzędu? – zapyta Guma, próbując dociec, czy tak nietypowe oznaczenie uczestniczki na standzie to oznaka wybujałego ego, czy może kryje się za tym coś jeszcze.


Gwiazda nie da się sprowokować do wyznania i odpowie wymijająco: – Nabieram wody w usta.

Zobaczcie pierwszego singla w Umów się ze mną. Take Me Out (VIDEO)

Skąd pomysł, żeby zaprezentować się w show tak odważnie jako... Gwiazda? Otóż, okazuje się, że "Gwiazda" to po prostu nazwisko uczestniczki!

- Tak, to jest moje nazwisko – śmieje się Eliza Gwiazda - I wbrew pozorom ja nie gwiazdorzę, tylko z gwiazdami pracuję. Przeprowadzam z nimi wywiady i prowadzę relacje z wydarzeń modowych, kosmetycznych i kulturalnych. Mam też własny serwis, w którym skupiam się na życiu w tak zwanym show – biznesie, pojawiam się w Superstacji w programie Na Tapecie w roli komentatora w temacie życia gwiazd. Do niedawana byłam współprowadzącą w programie motoryzacyjnym. Do Umów się ze mną. Take Me Out, zgłosiłam się, bo uwielbiam emocje i najlepiej czuję się przed kamerą. To jest mój świat – dodaje.


- Kiedy zobaczyłam ogłoszenie o castingach, poczułam, że to jest to i wysłałam zgłoszenie, a po kilku dniach okazało, się, że jestem w programie. To jest dla mnie nowe doświadczenie i przede wszystkim praca z najlepszymi w tej branży. Lubię ciekawych świata i pełnych pasji facetów, którzy wolą patrzeć na mnie niż na siebie w lustrze ;-). Musi być 100% faceta w facecie.W Umów się ze mną. Take Me Out zgłębimy tajniki flirtu. Będą rozmowy pełne niedomówień, aluzji i podtekstów. Flirt to przecież początek, rozpoznanie partnera, pierwotny rytuał, przystawka przed daniem głównym, rozgrywka przed porywającym utworem… moje serce jest wolne, za chwilę wiosna... więc kto wie ;-)) - mówi Eliza.


Maciej Zień pokazał nową kolekcję, Eliza Gwiazda już sprawdza modele

Eliza Gwiazda, prezenterka telewizyjna i blogerka, chyba jednak jest "trochę" gwiazdą - tylko na Instagramie obserwuje ją 30 tys. osób.

Trzeci odcinek rozrywkowego show Polsatu, już w najbliższą środę, 21 marca o godzinie 20:05.
Piotr Guma Gumulec zaintrygowany Gwiazdą w Umów się ze mną (VIDEO)

Piotr Guma Gumulec zaintrygowany Gwiazdą w Umów się ze mną (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj