Piotr Kaszubski grozi i straszy Tomasza Saweczko (FOTO)

przejdź do komentarzy

Pasta WhiteTime by Kaszubski nie może zostać przez nikogo skrytykowana?

piotr kaszubski piotr kaszubski/facebook
Piort Kaszubski - intryguje i irytuje. Czy jest milionerem? Tego nie wiemy, być może taki tytuł to nic innego niż dobra kampania reklamowa.

W każdym razie Piotruś wypuścił na rynek nowy produkt kosmetyczny - pastę do zębów WhiteTime. O produkcie zrobiło się bardzo głośno - Kaszubski bezprawnie użył w kampanii reklamowej wizerunku dr Jakuba Dziewita. Więcej o tej aferze dowiecie się tutaj.

To była pierwsza ciemna strona WhiteTime, teraz czas na drugą, jeszcze mroczniejszą. Pan Tomasz Saweczko na swoim blogu dał wyraz swoim wątpliwościom co do skuteczności pasty produkowanej przez Kaszubskiego. Oczywiście, to nie mogło spodobać się młodemu może-milionerowi.

Od razu rozpoczął kampanię na rzecz usunięcia wpisu, zamiast wykazać się życzliwością, wykazał się jej brakiem i nawet nie chamstwem, a głupotą. W opinii młodego "przedsiębiorcy" Saweczko powinien przestraszyć się gróźb i drżącymi ze strachu rękoma usunąć swoją opinię na temat pasty.

Co takiego napisał Piotr Tomaszowi?

Piotr Kaszubski grosi i straszy Tomasza Saweczko (FOTO)
Screen z artykułu Saweczki


Saweczko się nie przestraszył, Kaszubski przechodzi więc do planu B. Wysyła znajomym Tomasza smsy, podstępem chce zdobyć adres swojego wroga.

Piotr Kaszubski grozi i straszy Tomasza Saweczko (FOTO)
Screen z artykułu Saweczki


Kaszubskiemu uda się wybielić swój wizerunek po takiej akcji? Jak koledzy, którymi straszy nie pomogą, to zostanie mu tylko... pasta.

Piotr Kaszubski grozi i straszy Tomasza Saweczko (FOTO)
Facebook

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!