Piotr Kaszubski WRACA i PRZEPRASZA [VIDEO]

przejdź do komentarzy

"Ja nie jestem bandziorem."

piotr kaszubski piotr kaszubski/Facebook
Piotr Kaszubski, który w niesławie zniknął na 1,5 roku, wrócił z filmikiem, na którym przeprasza i zapowiada poprawę.

Pamiętacie jego fenomen? Pisano o nim, że jest najmłodszym polskim milionerem. Złotym chłopakiem. Że ma głowę do interesów i świetlaną przyszłość.

W pewnym momencie wszystko się skończyło. Przeciw Kaszubskiemu wszczęto procesy. Szczegółowo o całym zamieszaniu pisaliśmy tutaj.

Teraz celebryta przeprasza:

- Przepraszam za niedociągnięcia prawne i biznesy, które często były na granicy prawa. Przepraszam za interesy, które były czasem nie do końca moralne.


- Przepraszam Polskę, przepraszam Polaków. Nie było mnie półtora roku i ciężko mi czytać te artykuły: "Zarobił 40 milionów na oszustwie", "Piotr K. aresztowany", "Bandzior". Ja nie jestem bandziorem, nie uważam siebie za złego człowieka - mówi Kaszubski.


Jednocześnie biznesmen zapowiada, że teraz nie będzie dla niego nic ważniejszego od litery prawa:

- Wszystkie przedsięwzięcia, których się będę podejmował, będą po 30 razy sprawdzane nie tylko przez moje kancelarie, ale i rzeczników, którzy będą wydawać decyzje na piśmie, że dany interes jest zgodny z literą prawa - zapowiada Kaszubski.


- Najpierw prawo, później biznes - oświadcza celebryta.


Kaszubski nie zniechęcił się do biznesu. Teraz jednak chce podpić "branżę"... charytatywną:

- Kilka miesięcy temu otworzyłem fundację Rodziny Kaszubskich, która będzie wspierać młodzież, budujemy pensjonat dla starszych osób - opowiada Kaszubski.


- Przekazuję 400 tys. zł na cele charytatywne - kończy swój wywód celebryta - biznesmen.


Wierzycie w nawrócenie Piotra Kaszubskiego?Za chwile opublikuje najwazniejsze wideo, jakie opublikowalem kiedykolwiek w moim zyciu.

Posted by Piotr Kaszubski on 19 września 2015To moj pierwszy post po dlugiej nieobecnosci. Chcialbym wraz z tym wideo przekazac 400 000 zl na cele charytatywne oraz...

Posted by Piotr Kaszubski on 19 września 2015


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!