Piotr Kupicha o tym, dlaczego rozwiódł się z żoną

przejdź do komentarzy

Mają dwóch synów. Wokalista jest też szczęśliwym ojcem córki z nowego związku.

piotr kupicha piotr kupicha/© KAPiF
To był prawdziwy szok dla fanów Piotra Kupichy (36 l.), gdy raptem 2014 roku lider zespołu Feel napisał na Facebooku, że rozwiódł się z żoną Agatą.

Zobacz też: Kupicha o partnerce: Nie mogę jej obiecać, że będę kochał

Para uchodziła za jedną z najbardziej wzorowych w show-biznesie. Mieli dwóch synów, z którymi Kupicha pozował na okładce Gali.

Nie musimy mieszkać w rezydencji, ważne, żebyśmy byli razem - mówił.


Stało się inaczej. Kupicha i jego żona podjęli decyzje o rozstaniu. Dotąd muzyk nie komentował tamtych wydarzeń. Teraz zmienił zdanie - w rozmowie z Grazią wrócił do tamtego czasu:

Odpowiedzialność za rozpad naszego małżeństwa zrzuciłbym na to, że zacząłem żyć w swoim świecie, a to oznaczało kosmiczną nieobecność w związku. Braki buduje się latami. Oddalasz się latami. Nasze drogi rozchodziły się. Ten proces psucia się związku trwał długo. Takie rzeczy nie dzieją się z dnia na dzień. Tak można się co najwyżej pokłócić, ale po jednej kłótni nie ma rozwodu.


Nie można mieć pretensji do Agaty, mojej byłej żony, że najzwyczajniej w świecie tego nie wytrzymała. Rozumiem ją, że miarka się wreszcie przebrała. Bo wyglądało to tak, że wraca "gwiazda" do domu po dwóch tygodniach nieobecności, ale tylko ciałem, bo myślami już jest w kolejnych miastach, do których się wybiera. Absolutnie się nie dziwię, że Agata tego nie zniosła - mówi Kupicha.


Małżeństwo zakończyło się bez ekscesów, na spokojnie:

Pewnego mroźnego wieczoru poprosiła, abym się wyprowadził. A ja nie zrobiłem z tym absolutnie nic. Następnego dnia po mojej wyprowadzce Agata zadzwoniła do naszej księgowej, aby ustalić szczegóły podziału majątku. Nigdy nie było między nami awantur i kwasów. Rozmawialiśmy ze sobą jak kumple, bo było wiele spraw, którym musieliśmy stawić czoła - wspomina muzyk.


Dziś Piotr Kupicha żyje w nowym związku. Jego partnerką jest prawniczka Ewa. Wychowują córkę Jagodę.

Zobacz: CIĄGLE WYBIERAM ZŁYCH FACETÓWPiotr Kupicha o tym dlaczego rozwiódł się z żoną

Piotr Kupicha o tym dlaczego rozwiódł się z żoną

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!