Piróg znęca się psychicznie?

przejdź do komentarzy

Jak potraktował młodą dziewczynę.

michał piróg michał piróg/© KAPiF
Portal GK24.pl przytacza historię 16-letniej Marty, którą okrutnie potraktował Michał Piróg, juror programu You Can Dance - Po prostu tańcz.

Dziewczyna przeszła wszystkie etapy eliminacji do programu w Gdańsku. Nareszcie przyszedł czas wystąpienia przed jurorami, moment najbardziej stresujący, ale i najbardziej wyczekiwany.

"Zatańczyłam i czekałam na ocenę jurorów. Decydujący głos przypadł Michałowi Pirógowi. Powiedział, że widać, jak bardzo się staram i że daję z siebie wszystko. Potem zapadła cisza i nagle pan Piróg krzyknął: Masz ten bilet! Jedziesz!" - opowiada Marta.

Uszczęśliwiona nastolatka podeszła do jury, aby podziękować i uścisnąć im ręce. Wtedy Piróg podał jej bilet "Masz bilet, ale na PKP" - powiedział, wręczając jej skasowany świstek z trasy Sopot-Warszawa. A potem się roześmiał.

Marta poczuła się, jakby ktoś wylał jej na głowę kubeł zimnej wody. Przez chwilę wydawało jej się, że osiągnęła sukces - tym bardziej bolesna była porażka.

Zachowanie jurora wzbudziło powszechną krytykę. On sam tłumaczy, że nie było to działanie złośliwe, a jedynie niewinny żart, jedna z wielu form, w jakich obwieszcza uczestnikom, że nie przeszli dalej.

A co Wy sądzicie na temat tego incydentu?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!