Playboy zaproponował sesję Karolinie Szostak

przejdź do komentarzy

Zgodzi się?

karolina szostak karolina szostak/© KAPiF
Karolina Szostak jest uznawana za jedną z najbardziej seksownych dziennikarek. Niedawno sieć obiegł film, jak się okazało - fotomontaż - na którym Szostak prezentowała olbrzymi dekolt.

W rozmowie z Dorotą Wróblewską Szostak mówi, że po tym wydarzeniu zaczęły do niej napływać maile od mężczyzn:

Po filmie, który pojawił się w internecie z fotomontażem sugerującym ze wystąpiłam ze zbyt dużym dekoltem w Wydarzeniach, pisali do mnie mężczyźni z całego świata. Oczywiście było wiele negatywnych komentarzy, zwłaszcza anonimowych. Czytałam na swój temat, że byłam mężczyzną, ze jestem podobna do Sylwestra Stallone i wiele innych przykrych słów itd. - mówi Szostak.

Z drugiej strony prezenterkę spotyka również sporo miłych rzeczy:

Dostałam dwie propozycje od Playboya - wyznaje dziennikarka. Niestety, na razie nie zobaczymy jej na okładce pisma: Ze względu na swoją pracę nie przyjęłam zaproszenia - tłumaczy Szostak. - Na początku ucieszyłam się, ale potem zimna woda na głowę. Kobieto jesteś dziennikarką newsową, a nie dziewczyną Playboya. Ale bardzo miło, że dostałam taką propozycje. Może kiedyś zdecyduję się na zmysłową sesję w stylu seksownej Bellucci, która ma plus size i jest najbardziej zmysłową kobietą świata - snuje plany pani Karolina.

Cały wywiad z dziennikarką znajdziecie na blogu Doroty Wróblewskiej. Dodajmy, że pretekstem do rozmowy był udział Karoliny Szostak w pokazie mody plus size zorganizowanym przez Wróblewską w ramach Warsaw Fashion Week.


Playboy zaproponował sesję Karolinie Szostak

Playboy zaproponował sesję Karolinie Szostak

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!