Po co pokazuje TO swoim fanom? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Obrzydza? Szuka współczucia? A może chodzi tylko o szokowanie?

gwiazdy na instagramie gwiazdy na instagramie/Instagram
Jedni uważają, że oszalała, inni zwyczajnie się o nią martwią, jeszcze inni, w tym rodzice, twierdzą, że weszła po prostu na wyższy poziom artyzmu. Pamiętacie skandal, jaki wybuchł po tym, gdy Miley Cyrus (22 l.) publicznie twerkała na kroczu Robina Thicke. Od tego wydarzenia minęło już trochę czasu, a młoda gwiazda posuwa się coraz dalej.

Kilka miesięcy temu głośno było o trasie koncertowej Miley. Mamy nie chciały wysyłać na nie swoich pociech, bo artystka wiła się w kusych strojach i robiła inne, niekoniecznie godne naśladowania, rzeczy. Jedno jest pewne - Miley za wszelką cenę chce szokować.

Na Instagramie Cyrus aż roi się od dziwacznych fotomontaży i fotek, które wywołują zniesmaczenie. Pamiętacie pościel imitującą tłustą pizze albo otwartą ranę na sweet foci ze szpitala. Teraz znowu leje się krew. Oto najnowsze arcydzieła eksperymentatorki - krew z nosa i rozcięte kolano. Nie zdziwimy się, jeśli za chwilę ujrzymy krew miesięczną. Luxuria Astaroth twierdziła u Kuby Wojewódzkiego, że można ją pić. Taki napój z pewnością przypadłby do gustu Miley.

A tak na poważnie - pamiętacie fałszywą wiadomość na FB o tym, że Miley zmarła z przedawkowania? Wielu w nią uwierzyło. Mamy nadzieję, że z Miley wszystko w porządku.

 


Po co pokazuje TO swoim fanom? (FOTO)

Po co pokazuje TO swoim fanom? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!