Po operacjach piersi i nosa, stwierdziła, że jest idealna

przejdź do komentarzy

Ma rację?

aleira avendano aleira avendano/© Instagram
Niestety w zastraszającym tempie pojawiają się kolejne zoperowane panie, które twierdzą, że zdradzenie swoich historii przed mediami, pomoże im zdobyć sławę i rozgłos. Większość ofiar operacji plastycznych nie zyskuje upragnionego stałego miejsca w show biznesie, po jedej wzmiance w mediach, słuch o nich ginie. Nie pozostaje nic. Nawet niesmak trwa jedynie chwilę. Większość z tych pań nawinie łudzi się, że zostaną kolejną Kim Kardashian (35 l.).

Aleira Avendano jest 26-letnią modelką z Wenezueli. Przeszła 20 operacji plastycznych. Nie żałuje ani jednej, wprost przeciwnie wspomnienie o każdej napawa ją dumą. Modelka dwa razy zoperowała nos, cztery razy wylądowała na stole operacyjnym z powodu swoich piersi, ma implanty pupy, przeszła liposukcję, wydłużyła szyję (!) i przeszłą jeszcze kilka dodatkowych zabiegów.

Aleira jest również dumna ze swojej talii osy, osiągnęła ją kosztem noszenia specjalnego gorsetu wyszczuplającego, który zakłada na 23 godziny dziennie.

Chcę być znana jako najseksowniejsza kobieta na ziemi. Tylko najsilniejsze kobiety są w stanie pójść pod nóż w imię piękna i perfekcji - mówi modelka.


Niestety, w którymś momencie wielu uznało, że sztuczne może być seksowne...Los amooo mis bellos😈😈😈

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 👠👑ale👠👑🌸 (@aleiraoficial_sexy)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!