Po tym wyznaniu będziecie współczuć Ewie Farnej

przejdź do komentarzy

Problem jest poważny.

ewa farna ewa farna/KAPiF
Sława niesie za sobą wiele plusów, przede wszystkim pełne konto i możliwość rozwoju. Wiele osób jest w stanie zrobić wiele, by było o nich głośno jak o Kim Kardashian - począwszy od nagich sesji, a skończywszy na... Lepiej nie wiedzieć.

Bycie znanym, czy po prostu gwiazdą ma też swoje ujemne strony, na przykład życie prywatne ograniczone do minimum. Wiele sław boryka się też ze zbyt wścibskimi, a nawet niebezpiecznymi, fanami. Jedną z nich jest Ewa Farna (22 l.).

Piosenkarka zdradziła w jednym z wywiadów radiowych, na który powołuje się portal se.pl, że czasami czuje się prześladowana:

Zawsze znajdą się takie dziwne osoby, które przychodzą i mówią mi, że wiedzą wszystko na mój temat. Wiedzą, gdzie moja siostra chodzi do przedszkola. Przychodzą do mojego taty do firmy i chcą z nim porozmawiać o mnie. Są tacy, którzy czekają przed domem. Albo śpią w tych samych hotelach na trasie koncertowej, by móc mnie rano zobaczyć przy śniadaniu. Robią mi zdjęcia, jak siadam bez makijażu i trzymam się za rękę z chłopakiem. Chcą na mnie popatrzeć. To jest takie dziwne uczucie... Ja się tego trochę boję!


W takich sytuacjach nie chcielibyśmy być na miejscu Ewy. Współczujemy.


 


Po tym wyznaniu będziecie współczuć Ewie Farnej

Po tym wyznaniu będziecie współczuć Ewie Farnej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!