Po TYM zdjęciu, Rob Kardashian chce wrócić do Blac Chyny

przejdź do komentarzy

Widzicie jeszcze szansę dla tej pary?

rob kardashian rob kardashian/Starstock.Newscom,Forum/The Mega Agency
Blac Chyna pokazała się ostatnio na Bet Awards i zaprezentowała w bardzo seksownym wydaniu. Założyła prześwitujący, siateczkowy komplet, który nawet w całości nie zakrywał jej piersi. Do tego dobrała perukę imitującą krótką fryzurę.

Blac Chyna rozpuściła córce Dream WŁOSY. Są ŚWIETNE!

Być może dla niektórych ten strój byłby zbyt wulgarny, ale jak widać, spodobał się jej byłemu partnerowi i ojcu jej dziecka, Robowi Kardashianowi.

Rob uważa, że Chyna wyglądała pięknie i seksownie. Widząc, że wygląda tak dobrze, musiał walczyć z chęcią wysłania jej wiadomości. Zaczął wspominać dobre chwile i to, jak układało im się w sypialni. Ostatnio czuje się samotny i mimo wszystko za nią tęskni - twierdzi źródło hollywoodlife.com.


Przypominamy, że rozstali się w wielkiej kłótni i wciąż nie do końca jasna jest kwestia opieki nad córką Dream. Chyna nie raz używała wobec Roba przemocy. Jest skłócona z całą rodziną Kardashianów.

Wie, że jego matka i siostry wyrzekną się go, jeśli kiedykolwiek zacznie znowu kręcić z Chyną, więc oparł się pokusie, by do niej zadzwonić.


https://www.kozaczek.pl/plotka/czy-blac-chyna-ma-ciazowy-brzuszek-zdjecia-86121

Powinien pójść po rozum do głowy?


Po TYM zdjęciu, Rob Kardashian chce wrócić do Blac Chyny

Po TYM zdjęciu, Rob Kardashian chce wrócić do Blac Chyny

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (4): sortuj