Pobił ją do nieprzytomności! Poślubiła go miesiąc później

przejdź do komentarzy

Czy ktokolwiek jej współczuje?

ray rice ray rice/© Fame/Flynet
Winda to ring 2014 roku. W maju światem wstrząsnęło nagranie, na którym widać, jak siostra Beyonce (33 l.), Solange, okłada pięściami swojego szwagra, Jaya Z.

Jednak zanim doszło do incydentu na gali MET, w lutym amerykański futbolista, Ray Rice, pobił (również w windzie) do nieprzytomności swoją narzeczoną, Janay Palmer.

Do informacji publicznej dotarła informacja o sportowcu, który stał się wrogiem USA numer 1. Rice szybko stracił wart 40 milionów dolarów kontrakt z Baltimore Ravens, a sprawę skomentował nawet Barack Obama mówiąc:

Ktoś kto bije kobietę, nie może być nazywany mężczyzną.


Teraz TMZ opublikowało nagranie z windy, na którym dokładnie widać, co naprawdę wydarzyło się między Rayem a Janay. Para kłóciła się w drodze do windy, a gdy tylko do niej weszli, sportowiec znienacka zaatakował narzeczoną. Ta nieprzytomna upadła na podłogę. Z winy dosłownie "wywlókł" ją narzeczony.

Jak damskiego boksera, powinna potraktować Janey? Na pewno nie mówiąc mu "tak" przed ołtarzem miesiąc po bójce w windzie. Ciekawe, czy w jej przypadku zadziałało powiedzenie "do wesela się zagoi". Dobrze rozumiecie, dziewczyna wyszła za mąż za swojego oprawcę.


Pobił ją do nieprzytomności! Wyszła za niego miesiąc później

Pobił ją do nieprzytomności! Wyszła za niego miesiąc później

Pobił ją do nieprzytomności! Wyszła za niego miesiąc później
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!