Podsiadło i Okupnik w piosence Tu i teraz

przejdź do komentarzy

Artyści w drużynie Marcina Gortata.

dawid podsiadło dawid podsiadło/© KAPiF
Za dwa tygodnie, w związku z finałem tegorocznego cyklu campów Marcina Gortata, odbędzie się mecz Gortat Team kontra Wojsko Polskie.

W drużynie koszykarza zagrają gwiazdy sportu, muzyki i filmu. W drużynie Wojska walczyć będą żołnierze, piloci F-16, a także weterani misji wojskowych.

Imprezę uświetni pierwsze publiczne wykonanie piosenki Tu i teraz, którą zaśpiewają Tatiana Okupnik i Dawid Podsiadło - czytamy na stronie xfactor.tvn.

Podsiadło jest zwycięzcą 2. edycji X-Factora. Wokalista był w drużynie Okupnik, nic więc dziwnego że teraz oboje starają się stworzyć coś razem.

O czym będzie piosenka Tu i teraz? Jak czytamy na stronie show, utwór opowiada o "miłościach niemożliwych, związkach nierealnych, ludziach niedobranych". Mówi o tym, że nie można mieć w życiu wszystkiego, o czym się marzy, ale to nie jest wcale takie złe. Dwie osoby, których drogi przecięły się w taki sposób, będą przez całe życie czuć bliskość, połączenie, którego nikt inny oprócz nich nie będzie w stanie zrozumieć - czytamy.

Zapowiada się ciekawie. Czekamy na pierwsze publiczny występ Tatiany i Dawida.


Podsiadło i Okupnik w piosence Tu i teraz

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!