Podziel się pięknem ze wszystkimi!

przejdź do komentarzy

A może by tak zrobić dobry uczynek?

podzielsiępięknemzewszystkimi podzielsiępięknemzewszystkimi/materiały prasowe
Święta to czas, który zdecydowanie sprzyja robieniu dobrych uczynków. Obdarowujemy się z bliskimi prezentami, jesteśmy dla siebie troskliwi i co najważniejsze stajemy się bardziej wrażliwi na potrzeby i problemy innych ludzi.

Chcesz w te Święta zrobić coś miłego dla innych? Teraz to prostsze niż myślisz! Dlaczego? A dlatego, że cztery marki: L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York, w ten świąteczny i magiczny czas postanowiły po raz pierwszy w historii zjednoczyć swoje siły i co za tym idzie, wspólnie wesprzeć Fundację TVN „nie jesteś sam”. Co to ma wspólnego z tobą? Kup produkty tych czterech marek lub wyślij kartkę świąteczną poprzez stronę www.PodzielSiePieknem.pl - dzięki temu ty także wspomożesz Fundację i uczynisz świat jeszcze piękniejszym!

Wyślij kartkę i wspomóż podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”

Mateusz Stankiewicz, Łukasz Pęcak, Magda Wunsche i Łukasz Pukowiec to czołowi polscy fotograficy, którzy tworząc wyjątkowe świąteczne kartki dla L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York oddali unikalny klimat marek. Każdy, kto za pośrednictwem strony www.PodzielSiePieknem.pl wyśle swoim bliskim jedną z czterech kartek bożonarodzeniowych, będzie mógł wesprzeć podopiecznych Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Każda wysłana kartka to dodatkowe wsparcie zasilające konto Fundacji. Aplikacja dostępna będzie na stronie do 24 grudnia tego roku.

Kupując – pomagasz

W ramach podjętej z Fundacją TVN „nie jesteś sam” współpracy, część środków ze sprzedaży produktów L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York przekazana zostanie na pomoc podopiecznym Fundacji. Sprzedaż produktów biorących udział w akcji potrwa do końca grudnia, a oficjalne ogłoszenie dotyczące wysokości wsparcia finansowego dla Fundacji udzielonego przez L’Oréal Paris, Garnier, Mixa oraz Maybelline New York zostanie podane w styczniu 2016 roku na antenie Dzień Dobry TVN.

„Święta to wyjątkowy czas w roku, kiedy pięknieje świat dookoła nas, a my pragniemy spędzać czas z bliskimi i dzielić się z nimi, tym, co najpiękniejsze. Aby podkreślić wyjątkowość tego czasu, L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York po raz pierwszy w historii wspólnie połączyły siły, aby podzielić się pięknem i wesprzeć potrzebujących. Zachęcamy wszystkich, aby odwiedzili stronę www.PodzielSiePieknem.pl i przesłali swoim bliskim wyjątkową kartkę świąteczną. Każda wysłana kartka to dodatkowa złotówka, która trafi na konto naszego partnera – Fundacji TVN „nie jesteś sam”. Zachęcamy też do kupowania produktów L’Oreal Paris, Garnier, Maybelline New York i Mixa w okresie świątecznym – część dochodu uzyskanego z ich sprzedaży zostanie również przekazana podopiecznym Fundacji. Mamy nadzieję, że dzięki tym konkretnym gestom uda nam się uczynić świat choć odrobinę piękniejszym.” – mówi Anne Deubreil-Machet, Dyrektor Generalna, Dział Szerokiej Dystrybucji L’Oréal Polska.

Od początku grudnia w stacji TVN emitowany będzie także spot dotyczący współpracy czterech marek z Fundacją TVN „nie jesteś sam”, zachęcający do wsparcia jej podopiecznych.

„Fundacja TVN "nie jesteś sam" powstała przede wszystkim po to, aby pomagać ludziom w potrzebie. Cieszymy się, że w tegoroczne Święta otrzymaliśmy tak ważne wsparcie od czterech pięknych marek L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York. Długo rozmawialiśmy o tym, co możemy zrobić dobrego. W styczniu odbędzie się uroczyste podsumowanie całej akcji, a środki przekazane przez marki trafią do naszych podopiecznych. Jestem przekonana, że ta współpraca to początek dłuższej kooperacji Fundacji TVN „nie jesteś sam” i wyjątkowych czterech marek, które postanowiły ją wesprzeć. Mam nadzieję, że razem uda nam się zrobić wiele pięknego.” – mówi Dominika Świerczewska, Członek Zarządu, Dyrektor Biura Fundacji TVN.

Zobacz także zdjęcia z konferencji "Podziel się pięknem ze wszystkimi"!

ccc
Konferencja czterech marek: L’Oréal Paris, Garnier, Mixa i Maybelline New York "PODZIEL SIĘ PIĘKNEM ZE WSZYSTKIMI" zgromadziła bardzo liczne grono gości [fot. W. Kosińska]

ccc
W świąteczny nastrój wprowadziła gości Magda Mołek [fot. W. Kosińska]

ccc
O wyjątkowej akcji świątecznej oraz współpracy z Fundacją TVN "nie jesteś sam" mówiła Anne Machet-Dubreuil, Dyrektor Generalna Działu Produktów Szerokiej Dystrybucji, L'Oréal Polska [fot. W. Kosińska]

ccc
Beata Iwanienko, L’Oréal Polska, Koordynator programu „Sharing Beauty With All”, Magda Mołek, prowadząca konferencję, Anne Machet-Dubreuil, General Manager Działu Produktów Szerokiej Dystrybucji L’Oréal Polska i Dominika Świerczewska, Członek Zarządu i Dyrektor Biura Fundacji TVN „nie jesteś sam” [fot. W. Kosińska]

ccc
Od lewej: Aneta Osęka, Beata Iwanienko (L'Oréal), Dominika Świerczewska (Fundacja TVN „nie jesteś sam”), Anne Machet-Dubreuil, Katarzyna Lewko-Jasińska, Monika Masewicz, Paulina Kaczmarek-Kubicka oraz Maciej Sokołowski (L'Oréal) [fot. W. Kosińska]


Advertisement

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!