Pokaz Gosi Baczyńskiej w Paryżu!

przejdź do komentarzy

Całe show było transmitowane na żywo.

gosiabaczyńska gosiabaczyńska/T-Mobile fashion
W czwartkowy wieczór, już po raz drugi, pokaz Gosi Baczyńskiej w ramach Paris Fashion Week, został przyjęty z ogromnym entuzjazmem i nagrodzony wielkimi brawami. Wszyscy mogli być świadkami kolejnego sukcesu Gosi Baczyńskiej na gorąco, dzięki transmisji zrealizowanej przez T-Mobile fashion.

Na wydarzenie przybyły tłumy wielbicieli jej talentu, którzy tuż po pokazie nie szczędzili słów zachwytu. Podczas wydarzenia premierowo został zaprezentowany nowy produkt stworzony przez Projektantkę z linii Gosia Baczyńska dla T-Mobile fashion. Jest to unikalna bransoletka z medalikami, która stanowi integralną część kolekcji. Wśród gości przybyłych na wieczorny pokaz do Ecole Nationale Superieure des Beaux Arts (Akademii Sztuk Pięknych)były między innymi: Anja Rubik, Małgosia Bela, Kasia Tusk czy Zofia Ślotała, a także krytycy mody i przedstawiciele polskiej dyplomacji w Paryżu.

Pokaz Gosi Baczyńskiej w Paryżu można było obejrzeć na żywo dzięki T-Mobile fashion. Ci, którzy go nie mieli okazji obejrzeć transmisji mogą zobaczyć zarejestrowane wydarzenie na oficjalnym kanale T-Mobile PL na YouTubie.ZOBACZCIE:Pokaz Gosi Baczyńskiej w Paryżu!

Pokaz Gosi Baczyńskiej w Paryżu!

Pokaz Gosi Baczyńskiej w Paryżu!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!