Pokieruj życiem Tomasza M.! [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Zobacz interaktywny film ze słynnym blogerem, Kominkiem, i zadecyduj o losach bohatera.

13 wcieleń tomasza m 13 wcieleń tomasza m/Lookr.tv
O tej akcji pisaliśmy już wcześniej - telewizja internetowa Lookr.tv zaproponowała internautom zabawę w kręcenie filmu o losach Tomasza M.. Projekt powoli zbliża się do końca.

W sieci pojawił się już interaktywny film - niezwykła historia Tomasza M., w której udzielają się gwiazdy telewizji i internetu. Wy też możecie zadecydować, jak potoczy się historia.

W przygotowaniu filmu wziął udział Olin Gutowski, aktor znany z roli Grzegorza Kubiaka w Samym Życiu. Aktor wcielił się „wokalnie” (podkłada głos) w postać bohatera internetowego filmu eksperymentalnego 13 wcieleń Tomasza M.

Jak już może wiecie, tytułowa postać obrazu to człowiek, który, kiedy śpi, wciela się w różne postacie. Jego życie to notoryczne balansowanie na granicy jawy i snu - nigdy nie wiadomo co jest rzeczywistością, a co sennym mirażem.

W filmie występuje również najpopularniejszy polski bloger Kominek, który wcielił się w postać przyjaciela Tomasza M. Pozostałe postacie odgrywają wyłonieni w drodze castingu amatorzy.

O tym, jak się potoczy i zakończy cała historia, zadecydować możecie Wy. Film składa się bowiem z rozgałęzień tworzących alternatywne ścieżki fabularne – internauci wybiorą, co ma zrobić w danym momencie bohater. Najczęściej wybierane ścieżki utworzą jednolitą wersję filmu, która będzie pokazywana podczas największego polskiego festiwalu filmów niezależnych w Polsce Off Plus Camera w kwietniu!

Zapraszamy do zabawy! Film 13 wcieleń Tomasza M. znajdziecie pod fotkami.


Bloger Kominek


Olin Gutowski

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!