Polacy cwaniacy - jesteśmy ciekawską nacją. Wywiad z Martyna Wojciechowską

przejdź do komentarzy

Co jeszcze zauważyła Martyna?

martyna wojciechowska martyna wojciechowska/
Martyna Wojciechowska podczas wiosennej ramówki TVN udzieliła wywiadu dla Kozaczka i zdradziła swoje spostrzeżenia na temat Polaków, którzy podróżują w odległe miejsca na świecie. Czy chętnie osiedlamy się na krańcach świata?

Martyna Wojciechowska o Polakach: Mamy potrzebę oceniania innych nacji


Polacy to bardzo ciekawska nacja. Na szczęście. Ja się bardzo cieszę, bo ja sama jestem ciekawska. Wielu polaków podróżuje, jeździ niskobudżetowo. Co pozwala mi promować ideę, że do poróżowania nie trzeba mieć wcale dużo pieniędzy.


Co ciekawe według Martyny Polacy lubią podróżować i bardzo chętnie ryzykują i osiedlają się na dalekich krańcach świata:


Jest też wielu polaków, który wybrali sobie krańce świata do życia. W Travel Channel najnowszy program będzie właśnie o tym opowiadał. Wielu polaków żyje poza granicami Polski, często w krajach egzotycznych i odległych. Dzielą się doświadczeniami jak to zrobić żeby wyruszyć na krańce świata.
- mówi Martyna w wywiadzie.

Martyna Wojciechowska zaprzecza, jakoby odchudzała się używając TEGO specyfiku

Martyna Wojciechowska zaznacza, że w podróżach często chodzi o to żeby poznać daną kulturę i dane miejsce. A jak to zrobić? Należy tam po prostu trochę pomieszkać. Żeby zaznajomić się ze zwyczajami i tradycją danego miejsca.


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj