Policja z Ohio udostępniła te DRASTYCZNE ZDJĘCIA. Dlaczego?

przejdź do komentarzy

Chcę w ten sposób pomóc dzieciom.

viral viral/© Facebook
Wczoraj w sieci pojawiło się drastyczne zdjęcie przedstawiające nieprzytomną kobietę i mężczyznę, którzy znajdują się w samochodzie na siedzeniach kierowcy i pasażera. Po chwili widzimy jeszcze przerażone dziecko.

Zobacz: MOCNE. Te poruszające zdjęcia z paraolimpiady obiegły cały świat (FOTO)

Jaka historia kryje się za tym wstrząsającym obrazkiem? Kierowca samochodu został zatrzymany za gwałtowne hamowanie, okazało się, że jest pod wpływem heroiny. Funkcjonariuszom tłumaczył, że wiezie do szpitala nieprzytomną partnerkę. Chwilę później stracił przytomność. Dorośli przedawkowali heroinę.

Uważamy, że to konieczne, aby pokazać drugą stronę tego okropnego narkotyku. Musimy być głosem dzieci wciągniętych w ten okropny bałagan. To dziecko nie może mówić za siebie, ale mamy nadzieję, że jego historia może przekonać innych używających narkotyków, by pomyśleli dwa razy przed wstrzyknięciem tej trucizny, gdy mają pod opieką dziecko - mówią funkcjonariusze.


Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że niektórzy mogą być zgorszeni tymi zdjęciami. Przepraszamy za to. Ale czas, by ludzie, którzy nie biorą narkotyków, zobaczyli, z czym mamy na co dzień do czynienia. Trucizna znana jako heroina trzyma w mocnym uścisku wiele społeczności, nie tylko naszą. Różnica polega na tym, że my jesteśmy gotowi do walki z tym problemem, aż się go nie pozbędziemy. Jeśli to oznacza, że zrazimy po drodze kilka osób, jesteśmy na to przygotowani - czytamy dalej.


Narkoman trafi na 180 dni do więzienia za prowadzenie pod wpływem narkotyków i narażenie dziecka na niebezpieczeństwo.

Zobacz: JAKIE DOLEGLIWOŚCI MOGĄ MIEĆ DZIECI UZALEŻNIONE OD ELEKTRONIKI?

Co sądzicie o pomyśle policji z Ohio?

 
Policja z Ohio udostępniła te DRASTYCZNE ZDJĘCIA. Dlaczego?

Policja z Ohio udostępniła te DRASTYCZNE ZDJĘCIA. Dlaczego?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!