Polka z Nowego Jorku chce nam pomóc w odchudzaniu

przejdź do komentarzy

Sylwia Wiesenberg będzie konkurencją dla Ewy Chodakowskiej?

sylwia wiesenberg sylwia wiesenberg/Cover
Obecnie chyba najbardziej znaną instruktorką fitness, której porady żywieniowe i ćwiczenia można znaleźć w internecie, telewizji czy w magazynach dla kobiet, jest Ewa Chodakowska.

Ale już niedługo może się okazać, że Chodakowska będzie miała konkurencję. O swoich planach wypuszczenia dvd zawierającego ćwiczenia objaśniane po polsku, mówi Sylwia Wiesenberg - Polka mieszkająca od wielu lat w USA.

Wiesenberg dzieciństwo spędziła w Warszawie i w Budapeszcie. Studiowała w Australii, Ameryce i we Włoszech. W Londynie pracowała w banku oraz w firmie maklerskiej, po przeprowadzce do Stanów zajęła się sportem.

Gdy była w ciąży, postanowiła, że po urodzeniu dziecka będzie wyglądać lepiej, niż przed ciążą. Powstał program Tonique, który Sylwia przedstawiła na 7 płytach dvd. Swe ćwiczenia pokazywała w telewizji orz w pismach dla pań.

Dziś Wiesenberg szykuje się do napisania książki, chce także poprowadzić swój własny program telewizyjny. Jak wspomnieliśmy, zamarzyła się jej także płyta dvd po polsku.

Zobaczcie kilka filmów instruktażowych z Sylwią w roli głównej. Jak myślicie - czy Wiesenberg ma szansę zdobyć zaufanie Polek?
Polka z Nowego Jorku chce nam pomóc w odchudzaniu

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!