Półnagi Rafał Jonkisz składa życzenia na Dzień Kobiet

przejdź do komentarzy

Wręczał kwiaty przypadkowym kobietom.

rafał jonkisz rafał jonkisz/KAPiF, Insta
Rafał Jonkisz (18 l.), który jest misterem Polski 2015, złożył dziś wszystkim paniom życzenia z okazji Dnia Kobiet. W swoim poście zaznaczył, że świat bez nich byłby jak "ogród bez kwiatów" i tak naprawdę mężczyźni nie daliby sobie rady, bez pomocy płci pięknej.

Zobacz więcej: Rafał Jonkisz pod partnerką na treningu do Tańca z gwiazdami

Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów...
W dniu Waszego święta Drogie Panie, składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu.


Ponadto model, spacerował po centrum Warszawy, wręczając napotkanym kobietom kwiaty. Jak sam przyznał, był to mały gest, a mógł ucieszyć nieznajome panie.

Rafał, obecnie przygotowuje się do nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Ciekawe, czy ten gest sprawi, że zdobędzie większą popularność wśród widzów?

Mister Polski podzielił się również zaskakującymi przemyśleniami na temat miłości wobec drugiej osoby. Wszystko dlatego, że zobaczył parę staruszków, którzy trzymali się za ręce.

Prawdziwa miłość wystawiana jest tyle razy na próbę, tyle pokus wokół, że trzeba mieć naprawdę silną wolę i bardzo kochać drugą osobę, aby przeżyć tyle lat w związku.


Mądre słowa, jak od takiego młodego mężczyzny!

A Wy jak spędziłyście to święto? Jak oceniacie gest Rafała?

 


Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów... W dniu Waszego święta Drogie Panie, składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i samych pięknych dni w życiu. Aby uśmiech nigdy nie znikał z Waszej twarzy i zawsze czułyście się doceniane i.... kochane😍 Do życzeń dołącza się również @pioruneczek 🐶⚡Ja tymczasem ruszam na metro Centrum, gdzie będę wręczał Paniom kwiaty. Taki drobny gest, a być może ucieszy jakieś nieznajome Panie 😄 Więcej na moim snapchacie👻: joonkers #dzieńkobiet #hello #womensday #polishgirl #polishboy #mister #misterpolski #man #guy #flowers #smile #happy #happiness #goodtime #poland #warsaw #instacool #instagood #instadog #ok #cool

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Snapchat👻: joonkers (@rafal_jonkisz)
TO JEST PRAWDZIWA MIŁOŚĆ... ❤ Dzisiaj jak szedłem na trening do @tanieczgwiazdami, w przejściu podzienym w centrum Wawy zobaczyłem coś, co mnie bardzo urzekło i postanowiłem zrobić zdjęcie. Taki widok nie zdarza się zbyt często...😍 Prawdziwa miłość wystawiana jest tyle razy na próbę, tyle pokus wokół, że trzeba mieć naprawdę silną wolę i bardzo kochać drugą osobę, aby przeżyć tyle lat w związku 💑 Tak sobie teraz myślę, mam 18 lat, a zwracam uwagę na takie rzeczy. Chyba się starzeję...🙉 Ale co tam, to naprawdę było piękne... Trzeba być dobrym człowiekiem i żyć w zgodzie z własnym sumieniem i wartościami, które może nie pasują do obecnych czasów, ale ja się z nimi utożsamiam i czekam na miłość życia... Przemyśleniami na ten temat podzielę się z Wami wieczorkiem na moim snapchacie👻 : joonkers PS. Od rana patrzę na to zdjęcie i jakże idealnie ilustruje słowa: Po co iść na jedną przygodę z tysiącem kobiet, skoro można iść na tysiąc przygód z jedną kobietą. Tylko gdzie taką znaleźć... ? #true #love #dzieńkobiet #hello #womensday #polishboy #mister #misterpolski #man #guy #flowers #smile #happy #happiness #goodtime #poland #warsaw #instacool #instagood #ok #cool #amazing #view #sweet #dream

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Snapchat👻: joonkers (@rafal_jonkisz)
Półnagi Rafał Jonkisz składa życzenia na Dzień Kobiet

Półnagi Rafał Jonkisz składa życzenia na Dzień Kobiet

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!