Polsat pozwie Janusza Józefowicza?

przejdź do komentarzy

W końcu sugerował manipulację...

janusz józefowicz janusz józefowicz/© KAPiF

Każdy pamięta frustrację Janusza Józefowicza spowodowaną przegraną Nataszy Urbańskiej w pierwszej edycji show Jak Oni śpiewają - w późniejszych wywiadach sugerował wielokrotnie, że Polsat sfałszował wyniki głosowania widzów. Nic wprost, ale każdy wiedział, o co chodzi.

Jak widać Józefowiczowi wciąż nie przeszła gorycz porażki:

- Ja nie wierzę, że to SMS-y zdecydowały! - powiedział w wywiadzie dla magazynu Sukces. - Natasza miała propozycję zagrania w kolejnej edycji polsatowskiego serialu. Zrezygnowała z niej. Jaki interes ma stacja w promowaniu nie swojego człowieka?

Ninie Terentiew, dyrektor programowej Polsatu, kończy się cierpliwość do tego, czym lubi sypnąć reżyser.

- To, co myśli pan Józefowicz, jest jego prywatną sprawą, ale, rzucając oskarżenia pod adresem naszej stacji i podważając jej dobre imię, powinien liczyć się z konsekwencjami. Nie wiem jeszcze, czy zdecydujemy się wejść na drogę sądową. Liczę na to, iż pan Józefowicz zaniecha słownych ataków na Polsat, gdyż są one bezpodstawne - powiedziała Twojemu Imperium.

- To nie jedyna porażka Nataszy. Przegrała także w polskich preselekcjach do Eurowizji. Być może czas wyciągnąć z tego wnioski? - dodaje.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!