Polska wódka na stole u Kardashianów!

przejdź do komentarzy

Jej ilość nas trochę przeraża!

kris jenner kris jenner/Instagram
Kris Jenner (59 l.) i jej rodzina mogą nawet nie wiedzieć, że spożywają polski produkt, ale właśnie wódka z naszych stron trafiła na świąteczny stół Kardashianów. Pani Jenner pochwaliła się sporą ilością wódki Belvedere. To dobry rok dla marki biorąc pod uwagę, że ten trunek będzie również spożywał James Bond.

Wracając do barku byłej żony Bruce'a Jennera - już wielokrotnie posądzano ją o alkoholizm. Gdy w zeszłym roku Kris prowadziła swój własny talk show, jej współpracownicy zdradzili prasie, że mama menago przychodziła do pracy na ciężkim kacu i wizażysta miał nie lada problem, by ukryć jej sińce pod oczami i aparycję menela spod sklepu. Kolejnym problemem miał być odór bijący od "damy". Słabość do trunków wysokoprocentowych po mamie odziedziczyła Khloe (30 l.), która dzień przed ślubem Kim (34 l.) upiła się tak bardzo, że na ceremonię wizażysta malował ją w pozycji horyzontalnej. Za to Kim jest abstynentką, podobno nie lubi smaku alkoholu. A może boi się kalorii, albo że straci nad sobą kontrolę?

W każdym razie, na święta u Kardashianów będzie lała się polska wódka. Nie pozostaje nam nic innego niż życzyć "na zdrowie".


Polska wódka na stole u Kardashianów!

Polska wódka na stole u Kardashianów!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!