Polskie morze nie zachwyca Urbańskiej, ona woli...

przejdź do komentarzy

Gdzie aktorka i jej mąż lubią spędzać wakacje?

natasza urbańska natasza urbańska/© KAPiF
Nie tylko Karolina Malinowska narzeka na polskie morze - modelce nie podoba naciąganie dzieci na zabawki, które regularnie odbywa się na nadmorskich promenadach.

Teraz Natausza Urbańska zdradza w wywiadzie, że ostatni urlop nad polskim mrozem bardzo ją rozczarował - brakiem pięknej pogody. Dodatkowo Natasza opowiada o tym, jak to czasem ucieka z mężem na weekend we dwoje, by czule spojrzeć sobie w oczy.

Pracujemy ze sobą, w pracy jestem jedną z artystek, a on jest moim dyrektorem, dlatego trudno wtedy o takie romantyczne chwile. Pozwalamy sobie jednak uciekać na chwilkę od całego świata i po prostu popatrzeć sobie w oczka - ostatnio małżonkowie spędzili kilka dni nad polskim morzem -Tutaj strasznie lało, powiedziałam do męża: „Jedziemy do Rzymu, tam jest dobra pogoda”. Pojechaliśmy i postanowiliśmy pójść na jakieś zakupy dla mojego męża. Powiedziałam: „Tutaj, to Cię obkupię na spokojnie”. I wtedy tam, w tym Rzymie, złapał nas deszcz. Tam jest słońce, tam można zrobić dobre zakupy i pójść na świetne jedzenie. To kochamy we Włoszech - mówi żona Janusza Józefowicza w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.


A Wy jakie macie wakacyjne plany?

 


Polskie morze nie zachwyca Urbańskiej, ona woli...

Polskie morze nie zachwyca Urbańskiej, ona woli...

Polskie morze nie zachwyca Urbańskiej, ona woli...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!