Pomysły Anny Wendzikowskiej mocno zdziwią inne mamy? (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Kiedy opowiedziała o cesarce, zawrzało. Teraz...

anna wendzikowska anna wendzikowska/KAPiF
Kiedy w mediach pojawiła się plotka, że Anna Wendzikowska (33 l.) spodziewa się dziecka, wielu w nią nie wierzyło. Niedługo przed doniesieniami kolorowej prasy Anna zmieniła partnera. Teraz spotyka się z muzykiem, Patrykiem Ignaczakiem. W końcu jednak brzuszek prezenterki zaczął się wyraźnie zaokrąglać:

To będzie dziewczynka! Stawiamy na tradycyjne imiona i mamy już kilka typów. Albo po moich babciach i prababciach, czyli Helena i Jadwiga, albo takie, które bardzo nam się z Patrykiem podają, czyli Kornelia, Apolonia i Gabriela - padło wreszcie w rozmowie z Fleszem.


Wendzikowska zdążyła się już pochwalić wózkiem na FB i opowiedzieć w DDTVN o planowanej cesarce. Teraz przyszedł czas na rozprawianie o wychowaniu i opiece nad dzieckiem. Okazuje się, że Ania zamierza pracować zdalnie i ma na miejscu pomoc babci. Mimo to, postanowiła zatrudnić nianię:

Mam to szczęście, że mogę sobie moimi zadaniami żonglować, pojechać do redakcji na przykład na dwie godziny, a część rzeczy zrobić przez telefon, zdalnie. Ale wydaje mi się, że przyda mi się jednak wsparcie niani, chociaż mam na miejscu rodziców i partnera. Chcę mieć pomoc, chociażbym na początku miała być w domu i pracować z domu, bo będę wtedy mogła przyzwyczaić nianię do dziecka i dziecko do niani. Wydaje mi się, że lepiej jest to zrobić wcześniej niż potem na łapu-capu, bez żadnego planu - zdradziła w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle


Trzy (a z tatą cztery) osoby do jednego malca? Nie za wiele?

 
Pomysły Anny Wendzikowskiej mocno zdziwią inne mamy? (VIDEO)

Pomysły Anny Wendzikowskiej mocno zdziwią inne mamy? (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!