Popielewicz wpadła w oko DiCaprio? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Krótki wywiad nieco się przeciągnął, a na czerwonym dywanie aktor podszedł do polskiej dziennikarki.

leonardo dicaprio leonardo dicaprio/Mat. prasowe,© KAPiF
Może to i plotka na wyrost, a może nie? Pamiętacie - kiedy zaczęło się mówić o flircie Alicji Bachledy-Curuś z Colinem Farrellem, wielu stukało się w głowy. A potem skończyło się - wiadomo jak.

Czyżby tym razem miało być podobnie? Tyle że bohaterowie plotkarskiego na razie love-story są inni. To Agnieszka Popielewicz i... Leonardo DiCaprio.

Dziennikarka Polsatu pojechała niedawno do Londynu na premierę filmu Inception. Jak wielu innych wysłanników swych redakcji miała umówiony krótki wywiad z aktorem. Miał trwać 4 minuty i dotyczyć wyłącznie filmu. Ale sprawy potoczyły się nieco inaczej:

DiCaprio zwrócił uwagę na Agnieszkę już w momencie witania się z dziennikarzami - mówią świadkowie. - Zasugerował nawet, że chętnie porozmawia z polską reporterką na samym końcu. I tak też się stało - Agnieszka z hollywoodzkim aktorem spotkała się spośród wszystkich
zaproszonych dziennikarzy z całego świata jako ostatnia. Miało być tylko o filmie, ale rozmowa bardzo szybko zeszła na inny tor.

Kiedy Agnieszka zapytała Leo o piłkę nożną i trwający właśnie Mundial, DiCaprio bez wahania zaczął swój wywód o futbolu. Przyznał, że jest wielkim fanem niemieckiej reprezentacji. Zdecydowanie pytanie o piłkę wprawiło go w lepszy nastrój. Nagle rozluźnił się, częściej się uśmiechał, widać było, że spotkanie z Agnieszką ma na niego pozytywny wpływ. W sumie rozmowa trwała 15. minut.

DiCaprio był ewidentnie zafascynowany polską dziennikarką. Zapytał w pewnym momencie o plany dziennikarki w trakcie pobytu w Londynie. Zagadnął nawet o to, jak... mieszka
się w Polsce.

Następnego dnia, na kilka minut przed oficjalną premierą filmu, idąc czerwonym dywanem, Leo podszedł na moment, ale wyłącznie do Agnieszki
.

Jak myślicie - czy byłby możliwy romans między gwiazdorem Hollywood, a Agnieszką Popielewicz?

Zostań fanem Kozaczka na Facebooku! Kliknij tutaj.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!