Poruszona Górniak przyznaje: patrzę na to z NIEDOWIERZANIEM!

przejdź do komentarzy

Zdecydowała się na niesamowite wyznanie.

edyta górniak edyta górniak/ instagram.com/edytagorniak/
Edyta Górniak i jej syn Allan na co dzień mieszkają w USA. Na początku nie było lekko. Edyta musiała często latać do polski na nagrania programów, co przypłaciła zdrowiem. Po jakimś czasie wszystko zaczęło się układać. Chłopiec polubił naukę w międzynarodowej szkole, a dziś razem ze swoją mamą świętuje ukończenie pierwszego etapu edukacji. Z tej okazji piosenkarka wstawiła na swojego Instagrama poruszający wpis.

Edyta Górniak CIĘŻKO chora! Choroba mogła uszkodzić serce!

Wokalistka przyznała, że wyjazdu za ocean obawiała się bardziej, niż jej syn:


- Kochanie Moje.. Dwa lata temu z wielką odwagą i bez strachu przyjąłeś na siebie wyzwanie ukończenia międzynarodowej szkoły tak daleko od kraju, w którym się urodziłeś. Z niedowierzaniem patrzyłam na Twój błyskawiczny rozwój.(!) Jesteś bardzo mądry Synku. Inteligentny, wrażliwy, piekielnie utalentowany i zabawny.

- przyznała dumna.

Dodała również, że macierzyństwo serwuje jej niezliczoną ilość emocjonalnych uniesień:


- Tak ogromnie jestem z Ciebie Dumna, tylko inne matczyne serce może to zrozumieć.. Wykonałeś wielką pracę, pogłębiłeś wiarę i na moich oczach stajesz się wspaniałym mężczyzną, wspaniałym człowiekiem i przyjacielem dla innych. Gratuluję Ci ukończenia pierwszego etapu Twojej edukacji Synku. Od dziś wyruszasz w nową drogę. Będę przy Tobie jak zawsze... ♥️ Twoja Mama


Artystka wielokrotnie zdradzała w wywiadach, że chłopiec doskonale odnalazł się w Stanach Zjednoczonych i nie ma problemów w kontaktach z rówieśnikami. Dzięki wsparciu najbliższych, poradził sobie z trudnymi emocjami, które były następstwem doniesień o śmiertelnym wypadku spowodowanym przez jego ojca.

Edyta i Allan wreszcie odnaleźli swój raj na ziemi?Kochanie Moje.. Dwa lata temu z wielką odwagą i bez strachu przyjąłeś na siebie wyzwanie ukończenia międzynarodowej szkoły tak daleko od kraju, w którym się urodziłeś. Z niedowierzaniem patrzyłam na Twój błyskawiczny rozwój.(!) Jesteś bardzo mądry Synku. Inteligentny, wrażliwy, piekielnie utalentowany i zabawny. W wieku zaledwie 14 lat rozmawiasz z rówieśnikami w czterech językach. Jak ogromnie jestem z Ciebie Dumna, tylko inne matczyne serce może to zrozumieć.. Wykonałeś wielką pracę, pogłębiłeś wiarę i na moich oczach stajesz się wspaniałym mężczyzną, wspaniałym człowiekiem i przyjacielem dla innych. Gratuluję Ci ukończenia pierwszego etapu Twojej edukacji Synku. Od dziś wyruszasz w nową drogę. Będę przy Tobie jak zawsze... ♥️ Twoja Mama

Post udostępniony przez EDYTA GORNIAK (@edytagorniak)Poruszona Górniak przyznaje: patrzę na to z NIEDOWIERZANIEM!

Poruszona Górniak przyznaje: patrzę na to z NIEDOWIERZANIEM!

Poruszona Górniak przyznaje: patrzę na to z NIEDOWIERZANIEM!

Poruszona Górniak przyznaje: patrzę na to z NIEDOWIERZANIEM!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (8): sortuj