Posh: Chciałabym zaczynać dzień kąpielą, ale nie mam czasu!

przejdź do komentarzy

Pobudka o 6.15 i szybki prysznic. Tyle może przy czwórce dzieci.

victoria beckham victoria beckham/© Fame/Flynet
Victoria Beckham jest zabiegana, ale i spełniona. Jako mama czwórki dzieci znajduje czas na pracę, nie zaniedbuje też pociech. Oczywiście w opiece nad najmłodszą córką pomagają jej opiekunki, Posh nie jest jednak "niedzielną mamą" - często można ją spotkać z dziećmi czy to na spacerze, czy na zakupach, czasem w drodze na obiad.

W Harper's Bazaar projektantka opowiada o swoim dniu. Jak to robi, że znajduje czas na wszystkie aktywności?

Wstaje wcześnie - między 6.15 a 6.30. Zanim wstaną dzieci, mama rodziny ma pół godziny dla siebie. W tym czasie bierze szybki prysznic, oczyszcza twarz. W łazience sprawdza maile (tak, Victoria trzyma iPhone koło wanny). Po prysznicu Posh nakłada krem i balsam, potem błyszczyk. Mówi, że najchętniej każdy dzień zaczynałaby kąpielą, ale nie ma czasu na przesiadywanie w wannie.

O 7.00 wstają dzieci. Victoria je z nimi śniadanie - ogranicza się do owoców, pije herbatę miętową i podwójne espresso.Wszyscy wychodzą z domu przed 8.00. Victoria i David rozwożą dzieci do szkół, potem Beckham pojawia się w swoim biurze. Posh pracuje do 16.00. Po południu z mężem odbierają dzieci ze szkoły. Jest wspólny posiłek i zajęcia dodatkowe. Victoria mówi, że uwielbia pomagać dzieciom w odrabianiu lekcji.

Wieczorami rodzina projektantki wybiera się dość często do restauracji. Dzieci lubią różne typy kuchni - od włoskiej, przez francuską, nie gardzą też sushi.

Victoria chadza spać około północy, czasem nawet w okolicach 1.00. 6 godzin snu jej wystarcza, choć - jak zapewnia - jest śpiochem i najchętniej leżałaby w łóżku o wiele dłużej.

Tak, tylko że wtedy nie zrobiłaby pewnie tylu rzeczy, z ilu może dziś być dumna. :)


Posh: Chciałabym zaczynać dzień kąpielą, ale nie mam czasu!

Posh: Chciałabym zaczynać dzień kąpielą, ale nie mam czasu!

Posh: Chciałabym zaczynać dzień kąpielą, ale nie mam czasu!

Fot. © Fame/Flynet

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!