Potrafiłbyś żyć tak jak Ewa Chodakowska? [VIDEO]

przejdź do komentarzy

"Nie mam momentu, kiedy opadam bezczynnie na sofę..."

ewa chodakowska ewa chodakowska/© KAPiF
Ewa Chodakowska (33 l.) każdego dnia motywuje wiele osób do pracy nad swoją sylwetką, nawykami i stylem życia. W tej sytuacji trenerka musi błyszczeć dobrym przykładem. Powinna sumiennie pracować, dobrze wykorzystywać czas, nie jeść śmieciowego jedzenia i być optymistką. Tak w pigułce wygląda klucz do szczęścia według trenerki.

W rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Chodakowska zapewnia, że jej życie jest po brzegi wypełnione i nie ma w nim czasu na nudę:

- Nie mam momentu, kiedy opadam bezczynnie na sofę i zastanawiam się, co zrobić przez następną godzinę. Nie oglądam seriali, rzadko kiedy oglądam jakikolwiek program w telewizji. Jeżeli coś oglądam, to zazwyczaj jakiś dobry film w kinie. Nie marnuję czasu, wykorzystuję naprawdę każdą minutę w ciągu dnia sumiennie i świadomie, bo tak lubię. Nie może być inaczej. Zawsze zasypiam z poczuciem, że nie zmarnowałam dziś nic a nic - przekonuje trenerka.


Celebrytka mówi też o swoich pasjach. Okazuje się, że hobby trenerki, która wytyczyła szlak między innymi Annie Lewandowskiej, to malarstwo i fotografia:

- Malarstwo pasjonuje mnie niezwykle. Za każdym razem, kiedy jestem poza granicami Polski i mam okazję pozwiedzać galerie, to biorę swojego męża za rękę, choć teraz już nie muszę go jakoś specjalnie namawiać, i idziemy na taki spacer. Uwielbiam także fotografię i sama lubię fotografować.


– Kiedy mamy wolną chwilę, to próbujemy wyskoczyć do Aten, do rodziny męża, żeby trochę im zrekompensować to, że nas nie ma tam - mówi Chodakowska.


Jest coś, czego żałuje trenerka. To brak czasu na spokojną lekturę:

- Teraz faktycznie nie mam czasu na książki, ale na pewno kiedyś do nich wrócę. Teraz książki sama piszę i je wydaję, ale myślę, że kiedyś przyjdzie taki moment, kiedy będę mogła zasiąść sobie w kapciach na fotelu i przeczytać jakąś dobrą książkę.


Potrafiłbyś tak jak Ewa Chodakowska? [VIDEO]

Potrafiłbyś tak jak Ewa Chodakowska? [VIDEO]

Potrafiłbyś tak jak Ewa Chodakowska? [VIDEO]

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!