Poważne kłopoty w raju Ariany Grande i Big Seana

przejdź do komentarzy

O co poszło?

ariana grande ariana grande/Fame/Flynet
Choć ma dopiero 21 lat, jej debiutancki album studyjny, Yours Truly, znalazł się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy najczęściej kupowanych płyt. Dziś o Arianie Grande trąbią wszystkie zagraniczne portale. Fani chętnie plotkują o fryzurze Ari, jej nosie, ubraniach i sprawach sercowych. Skupmy się na tych ostatnich.

Pół roku temu Grande została się z trzy lata młodszym Jai'em Brooksem. Nie kryła wówczas swojego smutku i mówiła wprost, że luby nie radził sobie ze sławną. Ariana długo nie była samotna. Szybko znalazła pocieszenie w ramionach Big Seana. Raper rozstał się wcześniej z Nayą Riverą. Powodem rozpadu tego związku była ponoć obsesja Rivery na punkcie Kim Kardashian i chęć upodobnienia się do idolki. Kolorowa prasa donosi teraz o kryzysie w raju Ariany:

- Bardzo się kochają, ale oboje są o siebie za bardzo zazdrośni. Ariana często sprawdza jego telefon i robi potem awantury. Sean nie pozostaje dłużny- czytamy.


Jak obstawiacie, kiedy zobaczymy Arianę w sukni ślubnej? Myślicie, że sakramentalne "tak" powie właśnie raperowi? A może jest jeszcze zbyt młoda, by gdybać o stałych związkach?


 


Poważne kłopoty w raju Ariany Grande i Big Seana

Poważne kłopoty w raju Ariany Grande i Big Seana

Poważne kłopoty w raju Ariany Grande i Big Seana

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!