POWRÓT Mariny Łuczenko do muzyki! Zobacz SEKSOWNY teledysk "On My Way"! (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Wokalistka powróciła po TRZYLETNIEJ przerwie!

marina marina/KAPiF, Youtube
Wokalistka Marina Łuczenko (26 l.) w końcu powróciła do śpiewania. Artystka udostępniła na swoim Youtube nowy teledysk promujący jej utwór On My Way, który nakręciła w Los Angeles.

Zobacz więcej: Marina Łuczenko poleciała do Los Angeles kupić suknię ślubną?

Czy nowy teledysk Mariny - On My Way będzie hitem?Piosenkarka bardzo długo czekała na nagranie nowego utworu. Wszystko dlatego, że w 2013 roku wykryto u niej polipa na krtani, który uniemożliwiał jej dalsze śpiewanie. Wróciła do śpiewu tylko dlatego, że zdecydowała się bardzo drogą operację za granicą.

Come-back MaRiny! Zobaczcie BARDZO SEKSOWNY teledysk

Na szczęście wszystko już z nią dobrze, dlatego nareszcie możemy słyszeć efekty jej pracy. Piosenka została nagrana we współpracy z Petem Boxsta, który pracował między innymi z Jessie J oraz Sugababes.

Come-back MaRiny! Zobaczcie BARDZO SEKSOWNY teledysk

Wideoklip został nakręcony przez Sashę Samsonovą. MaRina opowiedziała fanom swoją historię i proces nagrania utworu:

On My Way to moja pierwsza piosenka nagrana z Petem i Arrowem w londyńskim studio. W 2011 roku, po zakończeniu trasy koncertowej promującej mój debiutancki album, byłam zmuszona zawiesić swoją karierę artystyczną, gdyż na strunie głosowej zdiagnozowano u mnie polipa. W trakcie terapii i po konsultacji u najlepszych specjalistów na świecie, stało się jasne, że muszę poddać się operacji.

Poleciałem do Stanów Zjednoczonych, aby zobaczyć się z doktorem Stevenem Zeitelsem (tym samym, który zajmował się podobnymi kwestiami m.in. u Adele, Sama Smitha, czy Stevena Taylera). Po operacji i długiej terapii zaczęłam odzyskiwać głos i rozpoczęłam pracę nad nowymi piosenkami. Wtedy też zostałam zauważona przez producenta Pete Boxsta, który pracował z wielkimi, światowymi gwiazdami, oraz przez Arrowa Benjamina, który chwilę potem wydał singiel "Running" z Beyonce, co uczyniło go cenionym na całym świecie wokalistą. To właśnie z Petem i Arrowem nagrałam kilka piosenek, a wszystko zaczęło się od On My Way.


Come-back MaRiny! Zobaczcie BARDZO SEKSOWNY teledysk

Zobacz więcej: PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY MARINY ŁUCZENKO KOSZTOWAŁ FORTUNĘ...

Czy podoba Wam się ten utwór?
Come-back MaRiny! Zobaczcie BARDZO SEKSOWNY teledysk

Come-back MaRiny! Zobaczcie BARDZO SEKSOWNY teledysk

Come-back MaRiny! Zobaczcie BARDZO SEKSOWNY teledysk

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!