Poznaj sekret Kim Kardashian!

przejdź do komentarzy

Wiesz, dlaczego gwiazda cieszy się takim powodzeniem u mężczyzn?

kim kardashian kim kardashian/fameflynet/ mat.prasowe
Czy chcesz poznać sekret Kim Kardashian? Zastanawiałaś się kiedyś jak ona to robi, że jej ponętne, okrągłe kształty, które nie mieszczą się we współczesnym kanonie piękności, przyciągają uwagę i wzbudzają pożądanie mężczyzn na całym świecie?

A czy słyszałaś kiedykolwiek o feromonach? To tajemniczy, niewidzialny sposób na uwiedzenie mężczyzny twoich marzeń.

Substancje te mają różnorakie zastosowanie, można na przykład dolewać je do ulubionych perfum lub skropić nimi nadgarstki, aby wzbudzić w mężczyźnie pożądanie. Nie zdziwiłabym się, gdyby Kim dolewała feromony do swoich ulubionych perfum.

Feromony otaczają nas niewidzialną mgiełką i co więcej, zdradzają innym, jaki jest nasz seksualny potencjał. Te bezwonne związki chemiczne są atrybutem atrakcyjności, przyciągają płeć przeciwną, przekazując otoczeniu pozytywne informacje o nas. Mówiąc obrazowo - kobiece feromony działają na mężczyzn tak, jak inne naturalne wabiki - długie ciemne rzęsy, pełne usta, ponętna pupa albo zmysłowy głos. Co ciekawe, udowodniono, że nawet jeśli kobieta jest fizycznie nieatrakcyjna ale skropi się feromonami, może liczyć na ogromne powodzenie u mężczyzn.

Powyższe potwierdza historia opowiedziana przez moją przyjaciółkę, która do dziś nie może uwierzyć jak to się stało, że najbrzydsza z jej koleżanek ma najprzystojniejszego i najbogatszego mężczyznę w mieście, który jest w niej po uszy zakochany.

Więcej informacji o feromonach znajdziesz tutaj.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!