Poznaj życiowe porady Ewy Chodakowskiej

przejdź do komentarzy

Czy WARTO się do nich stosować, aby być LEPSZYM człowiekiem?

ewa chodakowska ewa chodakowska/KAPiF, Insta
Ewa Chodakowska (34 l.) podzieliła się ze swoimi fanami swoją receptą na sukces. Według niej najważniejszym w życiu, to być w zgodzie ze sobą oraz mieć zasady, których należy się trzymać.

Powinno się również potrafić wybaczać i zawsze iść do przodu, nie pozwalając sobie przy tym na to, aby przeszłość nas wciąż doganiała.

Zobacz więcej: Renata Kaczoruk na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej

W szczerym wpisie napisała:

Nie wszyscy beda Cie lubic, NIE MUSZA 😁😁 zatem badz soba i doceniaj tych, ktorzy trwaja przy Tobie !! Nie o to chodzi, zeby sie nie bac , ale o to, zeby znalezc wiare w siebie 💪🏼💪


Ponadto stwierdziła, że nigdy nie możesz do końca wiedzieć co cię spotka, dlatego należy:

Nie mozesz kontrolowac tego co Ci sie przytrafia, ale mozesz kontrolowac swoje reakcje ❤


Zobacz więcej: EWA CHODAKOWSKA POKAZŁA SWOJĄ SIOSTRĘ (FOTO)

Popularna trenerka napisała również, że należy zawsze walczyć o swoje, być asertywnym i nigdy nie pozwolić sobie "wejść na głowę". Ponadto, według Chodakowskiej, ważnym elementem dobrego życia to umiejętność uczenia się na swoich porażkach. Według niej, każda życiowa sytuacja to nowe doświadczenie, z którego należy czerpać jak najwięcej.

Ucz sie na swoich porazkach!! I traktuj je jak krok na drodze do celu 😍


Czy zgadzacie się z Ewą? A czy Wy podzielilibyście się swoimi poradami?Nie ma zbiegow okolicznosci .. Nie wszyscy beda Cie lubic, NIE MUSZA 😁😁 zatem badz soba i doceniaj tych, ktorzy trwaja przy Tobie !! Nie o to chodzi, zeby sie nie bac , ale o to, zeby znalezc wiare w siebie 💪🏼💪🏼 Wybaczanie daje Ci wolnosc i spokoj ducha 🙏🏼🙏🏼 Nie mozesz kontrolowac tego co Ci sie przytrafia, ale mozesz kontrolowac swoje reakcje ❤ Badz dobra dla wszystkich !! Nigdy nie wiesz, przez co przęsła osoba z którą rozmawiasz .. Badz asertywna!!! Nie musisz na wszystko sie zgadzac, a zwlaszcza na rzeczy na ktore nie masz ochoty!! Smiej sie!! Ucz sie na swoich porazkach!! I traktuj je jak krok na drodze do celu 😍 Twoje cialo wyraza Twoj umysl i na odwrot 👍🏼👍🏼 Badz zdrowa!! Zycie to Dar!!! Zadbaj w nim o swoje miesjvce i swoje szczescie!!! 😘😘😘 #rules #happy #life 💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥 There's nothing like coincidence.. It's ok for not everyone to like you.. They don't have to ..be yourself and appreciate people who stand by your side .. Forgiveness will bring you peace .. You can't control everything, but you can control your reactions .. Be good, but also assertive! Laugh more!! Learn from your mistakes 💪🏼💪🏼 Your body describes your mind - stay healthy ! Life is a gift .. Live it well 🙏🏼🙏🏼

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)
Poznaj zyciowe rady od Ewy Chodakowskiej

Poznaj zyciowe rady od Ewy Chodakowskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!