Poznajcie nieślubnego syna Jaya Z (FOTO)

przejdź do komentarzy

Rymir Satterthwaite ma 21-lat.

jay z jay z/© Fame/Flynet, twitter
Podobno kobiety często na swoich mężów wybierają mężczyzn podobnych do swojego ojca.

Beyonce (33 l.) nienawidzi swojego taty, Matthew Knowlesa, a okazuje się, że jej luby może mieć z teściem więcej wspólnego, niż chciałby tego jego żona.

Pan Matthew ma słabość do kobiet i seksu bez zabezpieczeń - są tego efekty. Jak grzyby po deszczu wyrastają jego kolejne nieślubne dzieci. W mediach co kilka miesięcy pojawia się kobieta z dzieckiem na rękach i z łzami w oczach mówiąca wprost do obiektywu, że trzyma przyrodnie rodzeństwo sławnej piosenkarki. Zwykle okazywało się, że panie miały racje, a test DNA pokazywał, ze biologicznym ojcem ich dzieci jest Knowles.

Teraz w podobnej sytuacji postawiony jest raper, Jay Z (45 l.). Zresztą nie po raz pierwszy. The National Enquire przedstawia światu 21-letniego Rymira Satterthwaita, rzekomego syna Shawna Coreya Cartera. Rymir rok temu miał pozwać gwiazdora i zażądać testu na DNA. Jednak trudno zmusić najbardziej wpływowego człowieka w show biznesie do czegoś, do czego nie ma on ochoty. Testy na pokrewieństwo nigdy nie zostały wykonane.

To nie pierwszy raz, gdy Jay Z zostaje wrobiony w ojcostwo. W 2011 roku modelka Shenelle Scott wyznała publicznie, że ma dziecko z raperem. Historia zniknęła z mediów równie szybko jak się w nich pojawiła.

Oficjalna wersja jest jedna - raper ma tylko i wyłącznie jednego potomka, i jest nim księżniczka Blue Ivy.


Poznajcie nieślubnego syna Jaya Z (FOTO)

Poznajcie nieślubnego syna Jaya Z (FOTO)

Poznajcie nieślubnego syna Jaya Z (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!