Poznajecie tę dziewczynę? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Na co dzień prezentuje się zupełnie inaczej.

justyna kowalczyk justyna kowalczyk/Pani, KAPiF

"W zasadzie mogę jeść wszystko, na co mam ochotę, chociaż w czasie startów muszę się wystrzegać niektórych niezdrowych rzeczy, np. frytek czy schabowego..."

***

Codzienna ciężka praca, upór i konsekwencja opłacają się - Justyna Kowalczyk jest jedną z naszych najlepszych sportsmenek, a odkąd Adam Małysz udał się na zawodową emeryturę, Kowalczyk jest naszą nadzieją numer jeden na medale w sportach zimowych.

Justyna jest bohaterką najnowszej Pani. Z okładki spogląda na nas piękna kobieta. Niesamowita metamorfoza - na co dzień bowiem sportsmenka nie wygląda przecież tak ponętnie.

To oczywiście nie jest najważniejsze. Dla Kowalczyk liczy się głównie praca. Na pytanie, co decyduje, że z grupy wyśmienitych zawodniczek wygrywa tylko jedna, Justyna odpowiada:

To, że któregoś pięknego sierpniowego poranka jedni śpią lub idą się opalać, a inni biegają, mimo że ich wszystko boli. Czyli wytrwałość. Cecha charakteru, która nie pozwala spocząć na laurach. Ludzie próbują dopisywać do tego różne filozofie, a to nic z tych rzeczy. Wstajesz rano i robisz, co do ciebie należy. I tak dzień po dniu. W domu nauczyłam się, że tylko ciężka praca daje efekty.

Kowalczyk musi dbać o formę. Jeść tak, by nie brakło jej energii:

Kiedy mam trzy treningi dziennie, to potrzebuję około sześciu tysięcy kalorii - mówi. W zasadzie mogę jeść wszystko, na co mam ochotę, chociaż w czasie startów muszę się wystrzegać niektórych niezdrowych rzeczy, np. frytek czy schabowego, bo one źle się trawią. Sama potrafię zadbać o swoją dietę, w końcu jestem absolwentką akademii wychowania fizycznego.

Wywiad z Justyną znajdziecie TUTAJalbo w papierowym wydaniu Pani.


Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!